Naujienų srautas

Pasaulyje2019.07.15 12:22

JAV dirbantis 19-metis lietuvis padėjo išgelbėti skendusios mergaitės gyvybę

LRT.lt 2019.07.15 12:22

Viešbutyje Masačiusetse dirbantis 19-metis lietuvis prisidėjo išgelbstint mergaitės iš Prancūzijos gyvybę, praneša JAV žiniasklaida. Jeigu ne greita 6-metę iš baseino ištraukusių paauglių reakcija ir Domanto Kairaičio atlikti pirmosios pagalbos veiksmai, mergaitei galėjo neišgyventi.

Kaip praėjusios savaitės įvykius aprašo „Boston Globe“, policija ir ugniagesiai gelbėtojai gavo iškvietimą apie uždarame viešbučio baseine skendusią mergaitę. Ją iš vandens ištraukė brolis ir pusbrolis, kuriems atitinkamai 13 ir 14 metų.

Pasak Yarmoutho policijos departamento, viešbučio darbuotojas D. Kairaitis reanimavo mergaitę, kuri tuo metu buvo be sąmonės ir nekvėpuojanti.

Pareigūnui Christopheriui Marino atvykus į įvykio vietą, 6-metė jau buvo atsigavusi. Ji nugabenta į ligoninę detalesnei medikų apžiūrai, tačiau pranešama, kad jos būklė nerimo gydytojams nesukėlė.

Mergaitė ir jos šeima yra iš Prancūzijos, kaip pranešė policija, nė vienas iš jų nekalba angliškai. Vertėjų pagalba išsiaiškinta, kad suaugusieji incidento metų buvo lauke ir vaikus be priežiūros paliko apytikriai 10-iai minučių. Pastebėję, kad 6-metė po vandeniu, ją ištraukė paaugliai.

„Laimei, per trumpą laiką mergaitė buvo atgaivinta ir atsistatė. Yarmoutho policijos departamentas dėkoja už greitus ir ryžtingus paauglių bei viešbučio darbuotojo veiksmus, padėjusius išgelbėti vaiko gyvybę“, – rašoma policijos pareiškime.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi