Pasaulyje

2019.07.13 11:50

Audrai „Barry“ artinantis prie Naujojo Orleano, tūkstančiai gyventojų liko be elektros

BNS 2019.07.13 11:50

Atogrąžų audrai „Barry“ artinantis prie Jungtinių Valstijų pietinio regiono pakrantės centrinio ruožo, daugiau nei 30 tūkst. Luizianos valstijos gyventojų šeštadienį liko be elektros.

Kaip rodo bendrovės „Entergy Louisiana“ gedimų registravimo žemėlapis, 2 val. 11 min. vietos laiku (9 val. 11 min.) buvo užfiksuota, kad elektros energijos tiekimas nutrūkęs daugiau nei 29 tūkst. klientų. Didžiausi elektros tiekimo sutrikimai įvyko Džefersono, Lafuršo, Asampšeno ir Terebouno apygardose Luizianos pietuose.

Minėtos apygardos yra išsidėsčiusios į rytus nuo Morgan Sičio, prie kurio uraganas turėtų priartėti vėlyvą šeštadienio rytą.

Teritoriją aplink ir į vakarus nuo Morgan City aptarnaujanti komunalinė bendrovė „Cleco Power“ pranešė, kad nuo 2 val. 10 min. elektros tiekimo sutrikimai paveikė daugiau nei 3 tūkst. gyventojų.

Elektros tiekimo sutrikimai sutapo su Nacionalinės orų tarnybos pateiktais įspėjimais dėl tornadų, kurie buvo skirti trims netoli Naujojo Orleano esančioms apygardomis, besiribojančioms su Džefersono apygarda vakaruose. Įspėjimai atšaukti 2 val. 15 min., kai audra pasitraukė iš teritorijos.