Naujienų srautas

Pasaulyje2019.07.09 21:42

JAV milijardierius Steyeris pakeitė poziciją ir sieks prezidento posto

BNS 2019.07.09 21:42

Milijardierius aktyvistas Tomas Steyeris, anksčiau šiais metais tvirtinęs, kad nedalyvaus 2020 metų JAV prezidento rinkimuose, persigalvojo ir antradienį paskelbė prisidedantis prie pretendentų, sieksiančių tapti Demokratų partijos kandidatais.

T. Steyeris vaizdavo save kaip autsaiderį, ketinantį pasipriešinti, anot jo, „stambiojo verslo vykdomam mūsų demokratijos priešiškam perėmimui“.

62 metų kalifornietis yra vienas aktyviausiai besireiškiančių ir turtingiausių JAV liberaliosios stovyklos atstovų, pasisakančių už apkaltą prezidentui Donaldui Trumpui. Sausį jis nustebino daugelį demokratų, pareiškęs, kad visą dėmesį sutelks pastangoms užtikrinti apkaltą, o ne mėginimui užimti Baltuosius rūmus.

Vis dėlto T. Steyeris yra sakęs, kad nuo to laiko nusivylė demokratų kontroliuojamų Atstovų Rūmų pastangų nuversti D. Trumpą vangiu tempu.

Nors yra tapęs apkaltos reikalaujančiųjų stovyklos nacionaliniu balsu, T. Steyeris apie tai visiškai neužsiminė pareiškime apie savo prezidentinės kampanijos pradžią.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi