Pasaulyje

2019.07.07 09:44

JAV prekybos centre sprogus dujoms, sužeista per 20 žmonių

BNS2019.07.07 09:44

Viename Floridos prekybos centre šeštadienį nugriaudėjus galingam sprogimui, kurį, kaip įtariama, sukėlė dujų nuotėkis, buvo sužeistas 21 žmogus, pranešė ugniagesių departamentas.

Sprogimas įvyko prekybos centre „Fountain Plaza“, esančiame Planteišeno mieste už maždaug 50 kilometrų į šiaurę nuo Majamio.

Per sprogimą buvo sunaikintas pastatas, kuriame buvo įsikūrusi jau kelis mėnesius neveikianti picerija ir kuri atsidūrė sprogimo epicentre. Taip pat išdužo šalia esančio populiaraus sporto klubo langai, o stovėjimo aikštelę nusėjo nuolaužos.

„Pasportavome sporto klube, paėmėme vaikus, išėjome, sėdome į automobilį, išvažiavome iš (prekybos centro) stovėjimo aikštelės ir, mums važiuojant, viskas sprogo. Vaizdas tikrai buvo neįtikėtinas“, – papasakojo vienas sprogimo liudininkas.

Ugniagesių departamento vadovo pavaduotojas Joelas Gordonas reporteriams pareiškė, jog du iš sužeistųjų yra sunkios būklės.

Departamentas preliminariai pareiškė, jog sprogo dujos, o J. Gordonas pranešė, jog nuolaužose buvo aptikta sutrūkinėjusių dujų vamzdžių dalių, tačiau sprogimo priežastis dar nebuvo patvirtinta.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt