Naujienų srautas

Pasaulyje2019.07.02 10:29

Iš Kenijos lėktuvo važiuoklėje skridusio vyro kūnas rastas britų kieme

LRT.lt 2019.07.02 10:29

Įtariama, kad sekmadienį Claphame rastas negyvas vyras yra slapčia į lėktuvą, skridusį iš Nairobio, prasmukęs Kenijos pilietis. Kaip rašo BBC, vyras veikiausiai iškrito iš važiuoklės korpuso.

Pasak liudininko, žmogus nukrito apytikriai per metrą nuo kieme besideginusio kaimyno. Savo tapatybęs neatskleidęs asmuo pasakojo per viršutinio aukšto langą pamatęs kūną ir kraujo pėdsakus.

„Išėjau į lauką ir kaip tik tada atėjo kaimynas, jis buvo labai sukrėstas“, – pasakojo gyventojas. 

Ekspertizė aiškinsis žuvusiojo mirties priežastis, tačiau šiuo metu ji nelaikoma įtartina, pareiškė policija.

„Kenya Airways“ oro linijos teigė, jog laineris, iš kurio vyras numanomai iškrito, buvo patikrintas. Apie pažeidimus duomenų nėra, tačiau jo važiuoklės dalyje rasta maisto, vandens ir krepšys, kuris veikiausiai priklausė žuvusiajam.

Bendrovės atstovė pareiškė užuojautą ir apgailestavimą dėl incidento. „Kenya Airways“ glaudžiai bendradarbiauja su atsakingomis institucijomis Nairobyje ir Londone, kurios tiria šį įvykį“, pareiškė ji.

Kelionė lėktuvu iš Nairobio į Londoną – 6840 km skrydis, trunkantis 8 val. 50 min., tačiau tai nėra pirmas panašus atvejis. 2015 m. birželį vienas vyras rastas negyvas ant vienos iš Richmonde esančių įmonių stogų, o kitas netoliese aptiktas kritinės būklės – abu jie skrido „British Airways“ oro linijomis iš Johannesburgo Pietų Afrikos respublikoje.

2012 m. mirtimi baigėsi ir kito vyro kelionė iš Keiptauno, taip pat PAR. Jo kūnas aptiktas jau Heathrow oro uoste.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi