Pasaulyje

2019.06.27 12:33

Brazilijos prezidento delegacijos lėktuve rasti 39 kilogramai kokaino, sulaikytas karininkas

LRT.lt2019.06.27 12:33

Dėl 39 kilogramų kokaino, keliavusio lėktuve kartu su Brazilijos prezidento Jairo Bolsonaro delegacija, Ispanijos pareigūnai sulaikė šios šalies oro pajėgų karininką. Įvykį patvirtino Brazilijos Gynybos ministerija.

Narkotikų siunta aptikta Ispanijoje, kurioje nusileido lėktuvas su aukštais brazilų pareigūnais, keliaujantis į G-20 susitikimą Japonijoje, Osakos mieste. Pats J. Bolsonaro šiuo metu jau yra Osakoje.

„Gynybos ministerija informuoja, kad antradienį, birželio 25 d., Oro pajėgų pareigūnas, įtariamas narkotinių medžiagų gabenimu, sulaikytas Sevilijos oro uoste Ispanijoje“, – rašoma pranešime bei priduriama, jog dėl įvykio karo policija pradėjo vidinį patikrinimą.

Įtariamas asmuo – 38-erių seržantas Silva Rodriguesas, rašo CNN.

Šiemet išrinktas Brazilijos prezidentas Jairas Bolsonaras tviteryje pareiškė reikalaujantis ištirti įvykį ir nubausti kaltininką. „Mes netoleruosime tokios nepagarbos mūsų šaliai“, – rašė šalies vadovas.

Brazilijos viceprezidentas Hamiltonas Mourao žiniasklaidai Brazilijoje teigė, kad sulaikytąjį reikėtų įvardinti kaip „mulą“, t.y. narkotikų transportuotoją.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.