Naujienų srautas

Pasaulyje2019.06.22 09:57

Policija vyko raminti ginčo tarp britų premjeru tapti siekiančio Johsnono ir jo draugės

ELTA 2019.06.22 09:57

Britų policijai teko vykti raminti audringo naktinio ginčo tarp Didžiosios Britanijos premjeru tapti siekiančio Boriso Johnsono ir jo draugės. Britų laikraštis „The Guardian“ rašo, kad pareigūnus naktį į penktadienį iškvietė sunerimęs kaimynas. Jis kalbėjo apie riksmus ir durų trankymą B. Johnsono ir jo draugės Carrie Symonds bute.

Pasak laikraščio, buvo girdėti, kaip moteris šaukia, kad buvęs Londono meras ir buvęs užsienio reikalų sekretorius turįs „palikti ją ramybėje“ ir „dingti iš mano buto“. Skambučio sulaukta netrukus po vidurnakčio, pranešė policija. „Skambintojas buvo sunerimęs dėl savo kaimynės“, – sakė policijos atstovas. Pareigūnai tada esą pasikalbėjo su minimo buto gyventojais, tačiau viskas buvo tvarkoje ir policija nematė priežasčių kištis.

Kaimynas „The Guardian“ sakė įrašęs ginčą iš savo buto. Jis triskart beldęs į B. Johnsono ir C. Symonds buto duris, tačiau niekas nereagavo. Kaimynas patikino girdėjęs „du labai garsius riksmus“ ir „garsų trenksmą“, sudrebinusį sienas.

B. Johnsonas yra vienas iš dviejų likusių kandidatų tapti britų premjerės Theresos May įpėdiniu.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi