Pasaulyje

2019.06.14 08:53

Raketai iš Gazos Ruožo pataikius į pastatą Sderote, Izraelis surengė atsakomųjų smūgių

BNS 2019.06.14 08:53

Iš Gazos Ruožo paleista raketa pataikė į Sderote esantį pastatą, penktadienį pranešė šio pasienio miesto pareigūnai. Apie aukas nepranešama.

Izraelio kariuomenė, pranešusi apie šalies pietuose suveikusias perspėjimo sirenas, sakė, kad „iš Gazos Ruožo Sderoto miesto link buvo paleista raketa“, bet daugiau detalių nenurodė.

Keliomis valandomis vėliau Izraelis surengė atsakomųjų oro smūgių Gazos Ruože.

„Šiąnakt Izraelio kariniai lėktuvai ir kariuomenės lėktuvai įvykdė antskrydžių prieš kelis teroristų objektus, įskaitant teroro infrastruktūrą karinėse bazėse bei „Hamas“ karinių jūrų pajėgų bazėje. Puolimas surengtas atsakant į apšaudymą raketomis iš Gazos Ruožo ankstesnį vakarą“, – pranešė izraeliečių kariuomenės spaudos tarnyba.

Kaip pranešama, iš Gazos Ruožo paleistos raketos pataikė į sinagogos ir religinės mokyklos pastatą pietiniame Sderoto mieste.

Su palestiniečių islamistų judėjimu „Hamas“ susijusi naujienų agentūra „Shebab“ savo ruožtu pranešė, kad buvo atakuotas pietinėje Gazos Ruožo dalyje netoli Chan Juniso esantis karinis objektas. Agentūros teigimu, taip pat apšaudytos teritorijos, esančios į rytus nuo Gazos miesto.