Naujienų srautas

Pasaulyje2019.06.13 17:41

Trumpo rašybos klaidos juokina internautus: susitiko su „banginių princu“

ELTA 2019.06.13 17:41

JAV prezidento Donaldo Trumpo rašybos klaidos socialiniame tinkle tviteryje toliau juokina interneto vartotojus. Ketvirtadienį tviteryje paskelbtoje žinutėje D. Trumpas rašė, kad neseniai buvo susitikęs su „Prince of Whales“, t.y. „banginių princu“.

Iš tiesų JAV vadovas norėjo parašyti, kad buvo susitikęs su „Prince of Wales“ – Velso princu Charlesu, kai dalyvavo Didžiojoje Britanijoje vykusiuose 75-ųjų sąjungininkų išsilaipinimo Normandijoje metinių minėjimo renginiuose.

Deja, prezidentas padarė klaidą ir buvo išjuoktas interneto vartotojų, nors gana greitai buvo paskelbta pataisyta žinutė.

Be kita ko, toje pačioje JAV vadovo žinutėje buvo dar vienas netikslumas. Jis rašė „susitikau su Anglijos (JK) karaliene“. Iš tiesų karalienė Elžbieta II yra Jungtinės Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystės karalienė, ir Anglija yra tik jos dalis.

Tai jau ne pirmas kartas, kai D. Trumpas skelbia tviteryje žinutes su klaidomis. JAV vadovas yra entuziastingas socialinės žiniasklaidos vartotojas ir dažnai skelbia įvairius pranešimus. Tviteryje JAV prezidentas turi apie 61 mln. sekėjų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi