Pasaulyje

2019.06.08 11:54

Londono autobuse chuliganai sumušė dvi lesbietes

BNS 2019.06.08 11:54

Didžiosios Britanijos policija pranešė penktadienį sulaikiusi keturis paauglius dėl incidento, kai grupė jaunuolių sumušė lesbiečių porą, atsisakiusių bučiuotis su jais viename Londono naktiniame autobuse.

28 metų Melania Geymonat sakė, kad kartu su savo mergina Chris per praeitą savaitę įvykusį išpuolį buvo sumuštos ir sukruvintos.

„Jie pradėjo chuliganiškai elgtis, reikalauti pasibučiuoti, kad jie galėtų mėgautis stebėdami, vadino mus lesbietėmis ir kalbėjo apie lytinio akto pozas, – moteris parašė per „Facebook“. – Ten buvom tik jie ir mes.“

„Jie toliau prie mūsų kabinėjosi, mėtydami į mus monetas, – pridūrė ji. – Staiga Kris atsidūrė autobuso viduryje, grumdamasi su jais. Aš impulsyviai pribėgau ir pamačiau, kad jos veidas kraujuoja, o trys iš jų ją mušė.“

„Tuomet mane irgi puolė kumščiais“, – rašė Melania.

Abi moterys buvo išvežtos į ligoninę dėl veido sužalojimų.

Policija nurodė, kad incidentas įvyko gegužės 30 dieną apie 2 val. 30 min. vietos laiku, kai ši jaunų moterų pora įlipo į autobusą šiaurės Londone.

„Prie jų priėjo keturių vyrų grupė. Jie pradėjo žarstyti joms nešvankius ir homofobinius komentarus“, – sakoma Londono policijos pranešime.

„Tuomet moterys buvo užpultos, joms kelis kartus smogta kumščiais, o po to vyrai išbėgo iš autobuso. Per šį užpuolimą buvo pavogtas telefonas ir rankinė“, – pridūrė pareigūnai.

Teisėsaugininkai nurodė, kad penktadienį keturi 15–18 metų jaunuoliai buvo sulaikyti įtariant apiplėšimu ir sunkiu kūno sužalojimu sunkinančiomis aplinkybėmis.

Paaugliai buvo išvežti apklausti į policijos nuovadas.

„Tai šlykšti ataka prieš dvi moteris – atrodo, kad jos buvo nusižiūrėtos ir užpultos grupės jaunuolių, – sakė vyriausiasis inspektorius detektyvas Andy Coxas. – Detektyvai nagrinėja stebėjimo kameros nufilmuotą šio užpuolimo įrašą.“

„Atliekamas tyrimas, siekiant nustatyti kitus asmenis, kaip įtariama, prie to prisidėjusius, – aiškino pareigūnas. – Tokio pobūdžio išpuoliai Londono autobusuose yra reti.“

M. Geymonat yra atvykėlė iš Urugvajaus, o britų laikraščiai nurodė, kad jos mergina yra amerikietė.

Jungtinės Karalystės premjerė Theresa May pasmerkė šį „šlykštų“ užpuolimą.

„Niekas neturėtų niekada slėpti, kas esantys arba ką jie myli. Privalome dirbti kartu, kad išrautume nepriimtiną smurtą prieš LGBT bendruomenę“, – kalbėjo ji.