Naujienų srautas

Pasaulyje2019.06.07 14:39

Barackas ir Michelle Obamos kurs tinklalaides „Spotify“

LRT.lt 2019.06.07 14:39

Buvęs Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentas Barackas Obama su žmona Michelle kurs tinklalaidžių ciklą muzikos klausymosi platformai „Spotify“, praneša BBC.

Ketvirtadienį pasirodė pranešimas, kad buvusios JAV pirmosios poros įmonė „Higher Ground“ su muzikos milžine „Spotify“ sudarė ilgamečio bendradarbiavimo sutartį. Joje nurodyta, kad B. Ir M. Obamos „kurs ir suteiks savo balsus“ tinklalaidėms, kurių klausytis gyventojai gali visame pasaulyje.

B. ir M. Obamos kompaniją „Higher Ground“ įkūrė 2018 m. ir sudarė sutartį kurti turinį – filmus, dokumentiką ir serialus – „Netflix“ platformai.

Bendrame pareiškime apie naują įmonės veiklą sutuoktinių pora teigė, kad kurdami tinklalaides jie turės galimybę „praplėsti pokalbį“.

„Tinklalaidės suteikia išskirtinę galimybę skatinti efektyvų dialogą, priverčia žmones šypsotis ir susimąstyti, ir, tikiuosi, mus visus bent kiek suartina“, – oficialioje ataskaitoje rašė buvęs JAV prezidentas B. Obama.

Anot buvusios Jungtinių Valstijų pirmosios ponios, tinklalaidėse „sustiprinami balsai, kurie per dažnai yra ignoruojami arba išvis nutildomi“.

Kaip rašo BBC, konkrečios tinklalaidžių temos ir jų pasirodymo datos B. ir M. Obamų ataskaitoje nėra nurodytos.

„Spotify“ yra didžiausia pasaulio muzikos klausymosi internetu platforma, kas mėnesį sulaukianti daugiau nei 217 mln. aktyvių klausytojų. Šiuo metu kompanija aktyviai investuoja į tinklalaidžių kūrimą, nes siekia transliuoti daugiau nei vien muziką.

Kalbėdami apie bendrystę su Obamų šeima kompanijos atstovai teigė, kad turėjo „privilegiją“ dirbti su dviem „vienais svarbiausių pasaulio balsų“.

Ketvirtadienį taip pat buvo pranešta, kad naujos veiklos imtis nutarė ir dar viena JAV politikos pasaulio šeima.

Praėjusią savaitę šaltiniai JAV žiniasklaidai atskleidė, kad buvusi Demokratų partijos atstovė ir kandidatė į JAV prezidentus Hillary Clinton kartu su dukra Chelsea ketina įsteigti filmų ir televizijos laidų gamybos įmonę, kurios tikslas bus kurti turinį apie moteris, rašoma BBC.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi