Pasaulyje

2019.06.02 17:42

Per autonominio traukinio avariją Japonijoje sužeista 14 žmonių

BNS 2019.06.02 17:42

14 žmonių buvo sužeista po to, kai autonominis penkių vagonų traukinys Tokijo priemiestyje ėmė važiuoti priešinga kryptimi ir atsitrenkė į atmušą – atramą sulaikyti vagonams kelio gale, sekmadienį pranešė vietos policija.

Skelbiama, kad kai kurie žmonės buvo sužeisti rimtai, tačiau jų gyvybei pavojaus nėra. Teigiama, kad tai yra pirmas atvejis per 30 metų, kai per autonominio traukinio avarija yra sužeidžiami žmonės.

Traukinys atsitrenkė į atmušą Šin-Sugitos stotyje po to, kai maždaug 20 metrų važiavo ne ta kryptimi, per spaudos konferenciją pranešė traukinių operatorės prezidentas Akihiko Mikami.

Ši stotis yra vienas iš autonominių „Kanazawa Seaside Line“ traukinių Jokohamos uoste terminalų. Bendrovės atstovas pranešė, kad po įvykio linija buvo uždaryta, ir kol kas nežinoma, kad bus atnaujintas traukinių eismas.

Verta paminėti, kad skirtingai nuo autonominių automobilių, kurie tik neseniai išriedėjo į kai kurių šalių gatves, autonominiai traukiniai jau santykinai senokai kursuoja Japonijoje.