Pasaulyje

2019.06.02 12:19

Trumpas apie princo Hario žmoną: nežinojau, kad ji yra šlykšti

Rasa Strimaitytė, ELTA 2019.06.02 12:19

JAV prezidentas Donaldas Trumpas, prieš savo viešnagę Didžiojoje Britanijoje duodamas interviu Anglijos bulvariniam laikraščiui „The Sun“, „šlykščia“ pavadino britų princo Hario žmona Sasekso hercogienę Meghan Markle.

JAV gimusi M. Markle prieš 2016 metų prezidento rinkimus pareiškė, kad laiko D. Trumpą „nepakančiu moterims“ ir „skaldančiu“. „The Sun“ paprašytas tai pakomentuoti, D. Trumpas pareiškė: „Aš nežinojau apie tai. Ką galiu pasakyti? Nežinojau, kad ji yra šlykšti“.

M. Markle, kuri prieš susižadėdama su princu Hariu dirbo aktore, prieš JAV prezidento rinkimus netgi užsiminė paliksianti iš JAV, jei laimės D. Trumpas. „Mes filmuojame „Kostiumuotuosius“ („Suit“) Toronte, ir galbūt aš tada tiesiog liksiu Kanadoje“, – tuomet sakė M. Markle. Ji seriale vaidino nuo 2011 iki 2018 metų.

Vis dėlto D. Trumpas, kalbėdamas apie savo vizitą Didžiojoje Britanijoje, per kurį susitiks su karaliene Elžbieta II ir princu Čarlzu, ir per kurį greičiausiai įvyks jo vaikų Ivankos, Erico ir Donaldo jaunesniojo susitikimas su princais Williamu ir Harry'iu, rado ir gražių žodžių M. Markle adresu. Esą puiku, kad ji prisijungė prie karališkosios šeimos. „Esu tikras, kad ji viską atliks puikiai“, – sakė D. Trumpas.