Naujienų srautas

Pasaulyje2019.05.20 08:25

Prie Hondūro krantų sudužus lengvajam lėktuvui žuvo 4 amerikiečiai ir kanadietis

BNS 2019.05.20 08:25

Prie Hondūro šiaurinės Roatano salos krantų savaitgalį nukritus lengvajam lėktuvui žuvo keturi amerikiečiai ir kanadietis orlaivio pilotas, sekmadienį pranešė pareigūnai.

Kariuomenė atstovas spaudai Jose Domingo Meza patvirtino šeštadienį įvykusios katastrofos aukų pilietybes. 

Orlaivis „Piper Cherokee Six“ į Atlanto vandenyną nukrito netrukus po pakilimo iš populiarios kurortinės Roatano salos. Jis turėjo skristi į Truchiljo uostamiestį. 

Kariškių išplatintame pranešime rašoma, kad praėjus kelioms minutėms po katastrofos į nelaimės vietą  gelbėjimo kateriais atskubėję policijos narai ir ugniagesiai ištraukė iš vandens keturių aukų kūnus ir vieną sužeistą žmogų, tačiau nugabentas į ligoninę jis nuo vidaus sužalojimų mirė.    

JAV Valstybės departamentas taip pat patvirtino, kad per nelaimę žuvo keturi amerikiečiai. Kanada taip pat patvirtino savo piliečio žūtį. Aukų tapatybės nebuvo nurodytos.  

Hondūro pareigūnai savo ruožtu pranešė, kad orlaivį pilotavo kanadietis Patrickas Forsethas, vystęs turizmo projektus Truchiljo įlankos rajone. 

P. Forsethas buvo įsivėlęs į teisinį ginčą su Hondūro čiabuvių bendruomene, kaltinusia kanadietį, esą jis siekia apstatyti jų protėvių žemes atostogų būstais užsienio turistams.  

P. Forsethas savo pareiškime 2017 metais tvirtino, kad 2013-aisiais nusipirko tą žemę ir kelis kartus bandė rasti abiem pusėms priimtiną ginčo sprendimą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi