Pasaulyje

2019.05.17 16:39

Ukrainos užsienio reikalų ministras atsistatydina po Zelenskio pergalės

ELTA 2019.05.17 16:39

Ukrainos užsienio reikalų ministras Pavlo Klimkinas penktadienį pranešė apie atsistatydinimą.

„Kaip ir žadėjau, ką tik parašiau pareiškimą dėl atsistatydinimo. Pirmadienį, (išrinktojo prezidento Volodymyro Zelenskio – ELTA) inauguracijos dieną, pateiksiu pareiškimą Aukščiausiajai Radai ir naujajam Ukrainos prezidentui“, – feisbuke rašo P. Klimkinas.

P. Klimkinas taip pat patikino apie tokį savo sprendimą informavęs V. Zelenskį.

„Jis turi teisę suburti savą užsienio politikos komandą, kuri rengs užsienio politikos strategiją. Bet aš jam pasakiau, kad esu pasirengęs padėti ten, kur to prireiks, ir ten, kur mūsų principai ir mūsų vizija sutaps“, – tikino P. Klimkinas.

Taip pat ministras padėkojo visiems, su kuo jis dirbo „per šiuos unikalius penkerius metus“. P. Klimkinas taip pat atskleidė, kad iš politikos nesitraukia – balotiruosis į Aukščiausiąją Radą.

„Turiu daug įvairių idėjų. Tikiuosi jas realizuoti, todėl einu pirmyn, einu į politiką, einu į Ukrainos Aukščiausiąją Radą. Žinoma, einu su ta komanda, su kuria mus sieja bendros vertybės, principai, emocijos ir tolesnių veiksmų vertinimas. Visa kita – vėliau“, – pranešimą savo „Facebook“ paskyroje užbaigė P. Klimkinas.