Naujienų srautas

Pasaulyje2019.05.15 23:20

Sudano sostinėje prie sėdimojo protesto vietos pašauti aštuoni žmonės

BNS 2019.05.15 23:20

Chartume mažiausiai aštuoni žmonės buvo sužeisti trečiadienį per šaudymą netoli vietos, kur vyksta sėdimasis protestas, kurio dalyviai reikalauja sugrįžti prie civilių valdymo, pranešė vienas Sudano protestų judėjimo atstovas ir įvykių liudininkai.

„Iki šiol aštuoni žmonės sužeisti kulkomis“, – per „Facebook“ parašė protestus koordinuojančio Aljanso už laisvę ir pokyčius atstovas Amjadas Faridas.

Vienas liudininkas sakė naujienų agentūrai AFP, kad šūviai girdėjosi netoli protestuotojų stovyklos prie kariuomenės būstinės Chartumo centre.

„Šaudoma Nilo gatvėje ir aplink sėdimąjį protestą. Matome kelis sužeistuosius“, – sakė protestų stovyklos medicinos punkto savanoris Mohamedas Dahabas.

Vienas protestų lyderis, prašęs neviešinti jo vardo, patvirtino, kad buvo pašauti aštuoni žmonės ir kad trijų būklė sunki.

Vėliausias smurto protrūkis įvyko likus kelioms iki svarbių derybų tarp Sudaną šiuo metu valdančios kariškių tarybos ir protestų lyderius. Per jas bus siekiama galutinai susitarti dėl naujo organo, vadovausiančio šaliai per trejų metų pereinamąjį laikotarpį, sudėties.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi