Pasaulyje

2019.05.13 15:29

Detektyvas Vokietijoje: viešbutyje aptikti arbaletu nušauti žmonės

BNS2019.05.13 15:29

Vokietijos teismo medicinos ekspertai pirmadienį atlieka trijų žmonių, rastų viešbučio kambaryje su arbaleto strėlėmis galvose ir krūtinėse, skrodimus, pranešė policija.

Detektyvai tikisi rasti įkalčių, kurie padėtų ištirti šia paslaptingą vieno vyro ir dviejų moterų žūtį Bavarijos Pasau mieste netoli Austrijos sienos.

Žuvusius žmones, Vokietijos piliečius, šeštadienį maždaug vidurdienį rado viešbučio darbuotojai. Ten pat buvo ir du arbaletai.

Vėliau viename krepšyje buvo surastas ir trečias arbaletas.

Žuvusieji yra 33 metų moteris ir 53 metų vyras iš Reino krašto–Pfalco žemės, taip pat 30 metų moteris iš Žemutinės Saksonijos. Jie visi atvyko penktadienį.

„Šiuo metu nėra požymių, kad dalyvavo kokie nors kiti žmonės“, – sakė policijos atstovas Stefanas Gaisbaueris.

Vietos žiniasklaida pranešė, kad vyras ir 33 metų moteris buvo rasti negyvi lovoje, susikibę už rankų, su strėlėmis galvose ir krūtinėse, o 30 metų moteris gulėjo ant grindų su strėle krūtinėje.

Pranešimuose sakoma, kad trijulė atvyko penktadienį iš skirtingų Vokietijos vietų ir užsiregistravo viešbutyje be bagažo.

Prie savo mašinų jie grįžo tik vėliau, kai viešbučio registratūra jau buvo uždaryta, ir pasiėmė krepšius su arbaletais.

Viena iš moterų buvo užsakiusi trims naktims trivietį kambarį už 85 eurus nakčiai, be pusryčių.

„Tai buvo keista grupė“, – prisiminė vienas svečias, kurį citavo laikraštis Bild“. Pasak svečio, barzdotas vyras vilkėjo kostiumą, o moterys buvo apsirengusios juodai.

Jie visi palinkėjo „gero vakaro“, pasiėmė nealkoholinių gėrimų ir vandens, o tada nuėjo į kambarį antrame aukšte. Lauke tuo metu lijo.

Miesto prokuroras nurodė atlikti skrodimus mirties priežastims ir aplinkybėms nustatyti, sakoma policijos pranešime. Pradinių išvadų laukiama antradienį ryte.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt