Pasaulyje

2019.05.01 08:13

JAV universitete per susišaudymą žuvo du žmonės

BNS 2019.05.01 08:13

Šiaurės Karolinos du žmonės žuvo ir dar du buvo sužeisti per antradienį įvykusias šaudynes valstijos universiteto komplekse Šarlotės mieste.

Šiaurės Karolinos universiteto krizių valdymo biuras per „Twitter“ perspėjo, kad šūviai komplekse pasigirdo prieš 18 val. vietos (trečiadienį 1 val. Lietuvos) laiku, paskutiniąją šių mokslo metų paskaitų dieną.

„Bėkite, slėpkitės, kovokite. Nedelsdami pasirūpinkite savo saugumu“, – sakoma pranešime.

Vietos greitosios pagalbos tarnyba nurodė, kad du žmonės žuvo, du kiti patyrė gyvybei pavojingų sužalojimų, o dar du gydomi dėl lengvesnių sužeidimų.

Šarlotės-Meklenburgo policijos departamentas pranešė, kad universitete šaudė 22 metų Trystanas Andrew Terrellas.

Šiaurės Karolinos universiteto Šarlotėje (UNCC) policijos vadovas Jeffas Bakeris per spaudos konferenciją sakė, kad jo komanda „nuginklavo“ ir suėmė įtariamąjį, apie 16 val. 40 min. (antradienį 23 val.) gavusi pranešimą, kad komplekse pastebėtas „pistoletu ginkluotas“ asmuo.

Jis atsisakė suteikti išsamesnės informacijos apie aukas.

Televizijos „Fox“ vietos padalinys nurodė, kad žuvusieji yra 17 ir 18 metų vaikinai.

Socialiniuose tinkluose paskelbtame vaizdo įraše matyti išsigandę studentai, išeinantys iš mokymo įstaigos pastato iškėlę rankas.

Kol kas neaišku, kurią UNCC dalį atakavo šaulys.

Šarlotės merė Vi Lyles sakė esanti „sukrėsta“ žinios apie šį siautėjimą.

„Mano mintys – su šeimomis tų, kas prarado gyvybes, buvos sužeisti ir visa UNCC bendruomene bei narsiais specialiųjų tarnybų darbuotojais, kurie skubiai ėmėsi veiksmų padėti kitiems“, – merė parašė per tviterį.

Universitetas nurodė, kad sekmadienį turėję vykti baigiamieji egzaminai atšaukiami.