Pasaulyje

2019.04.28 11:10

Keturi žmonės žuvo ir keturi buvo sužeisti JAV Sietlo mieste nukritus kranui

BNS 2019.04.28 11:10

Keturi žmonės žuvo ir dar keturi buvo sužeisti, kai šeštadienio popietę JAV šiaurės vakaruose įsikūrusiame Sietlo mieste nukrito keliamasis kranas.

Priešgaisrinė tarnyba pranešė, kad kranas „nukrito nuo pastato stogo“ ir krisdamas kliudė šešis automobilius. Incidentas įvyko netoli miesto centre plytinčio Junjono ežero pietinės pakrantės.

Pranešime nurodyta, kad žuvo trys vyrai ir viena moteris. Du žuvusieji buvo krano operatoriai, o kiti du asmenys nelaimės metu buvo skirtinguose automobiliuose.

Tarp keturių sužeistųjų buvo 27 metų vyras, 25 metų moteris ir keturių mėnesių kūdikis – visi jie buvo nuvežti į ligoninę dėl gyvybei nepavojingų traumų.

Laikraštis „The Seattle Times“ pranešė, kad kranas buvo naudojamas statant naują „Google“ centrą. Siatle, kuriame kuriasi daug technologijų bendrovių, yra ir pagrindinė internetinės prekybos milžinės „Amazon“ buveinė.

„Vašingtono valstijos darbo ir pramonės departamentas atlieka išsamų ir kruopštų krano gedimo priežasties tyrimą“, – pranešė priešgaisrinė tarnyba.