Pasaulyje

2019.04.27 11:59

Oklahomoje į įtariamą plėšiką šovęs policininkas sužeidė 3 vaikus

BNS 2019.04.27 11:59

JAV Oklahomos valstijoje penktadienį policijos pareigūnas, šovęs į automobilyje sėdėjusį įtariamą plėšiką, sužeidė tris mašinoje buvusius vaikus, pranešė valstijos tyrėjai.

Pasak Oklahomos valstijos tyrimų biuro atstovės Brook Arbeitman (Bruk Arbeitmen), incidentas įvyko, kai Hjugo miesto policijos departamento detektyvai bandė prieiti prie Williamo Devaughno Smitho (Viljamo Devono Smito). Policija įtaria, kad balandžio 11-ąją  šis 21-erių vyras, grasindamas ginklu, apiplėšė „Pizza Hut“ piceriją prie sienos su Teksaso valstija esančiame Hjuge.

Automobilyje su W. D. Smitu buvo iš viso keturi vaikai. Biuras iš pradžių  pranešė, kad nukentėjo du iš jų, tačiau vėliau patikslino, kad kliuvo ir trečiam vaikui. Vaikų vardai ir  amžius neskelbiami. Nepranešama ir apie jų sveikatos būklę.  

W. D. Smitui, kuris taip pat nukentėjo per šį incidentą, buvo suteikta medicininė pagalba maždaug už 48 kilometrus į pietus nuo Hjugo esančio Pariso miesto ligoninėje. 

Pariso policijos viršininkas Bobas Hundle'as (Bobas Handlas) sakė tiksliai nežinąs, kas įvyko Hjuge, bet pranešė, kad jo miesto pareigūnai sulaikė W. D. Smitą dėl įtarimų plėšimu sunkinančiomis aplinkybėmis.

Kodėl pareigūnai pradėjo šaudyti, kol kas nežinoma, sakė B. Arbeitman. Anot jos, kol kas tyrėjai negali pasakyti, ar įtariamasis buvo ginkluotas ir ar jis taip pat šovė į policininkus. 

Hjugo policijos „Facebook“ paskyroje pranešama, kad tą dieną, kai buvo apiplėšta "Pizza Hut", nežinomas vyras įėjo į piceriją pro užpakalinį įėjimą, įrėmė kažkokį daiktą į darbuotojo nugarą ir pareikalavo pinigų. Gavęs pinigus plėšikas išėjo.