Naujienų srautas

Pasaulyje2019.04.24 16:03

Trumpas skelbia siunčiantis „ginkluotus karius“ į Meksikos pasienį

BNS 2019.04.24 16:03

JAV prezidentas Donaldas Trumpas trečiadienį pranešė, kad amerikiečiai siunčia ginkluotus karius prie savo pietinės sienos, meksikiečių kariams „pakėlus ginklus“ prieš amerikiečių karius. 

Manoma, kad D. Trumpas užsiminė apie balandžio 13 dienos incidentą. Anksčiau buvo pranešta, kad Meksikos kariai apklausė ir buvo nutaikę savo ginklus į du JAV karius, kurie stebėjo Meksikos pasienį.

„Meksikos kariai neseniai pakėlė ginklus prieš Nacionalinės gvardijos karius, greičiausiai, kad atitrauktų dėmesį nuo narkotikų kontrabandininkų pasienyje. Geriau jau tai nepasikartotų! Dabar mes siunčiame GINKLUOTUS KARIUS į pasienį. Meksika daro toli gražu nepakankamai, kad sulaikytų ir grąžintų (pažeidėjus)", – parašė D. Trumpas socialiniame tinkle „Twitter“.

Praėjusią savaitę JAV gynybos pareigūnai CNN televizijos kanalui sakė, kad du amerikiečių kariai stebėjo pasienį iš Amerikos pusės nežymėtame automobilyje, kai prie jų priėjo penki ar šeši meksikiečių kariai.

Pasak pareigūnų, meksikiečiai atstatė savo ginklus į JAV karius, paėmė tarnybinį pistoletą iš amerikiečio kariškio ir nusviedė ginklą į amerikiečių mašiną.

Incidentas įvyko JAV teritorijoje – į pietus nuo pasienio užtvaros, bet į šiaurę nuo tikrosios sienos Rio Grandė slėnyje Teksase.  

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi