Naujienų srautas

Pasaulyje2019.04.17 07:44

Trumpas savo pagrindiniais konkurentais 2020-ųjų rinkimuose laiko Sandersą ir Bideną

BNS 2019.04.17 07:44

JAV prezidentas Donaldas Trumpas antradienį pareiškė, kad savo pagrindiniais konkurentais 2020-ųjų šalies vadovo rinkimuose laiko senatorių Bernie Sandersą ir buvusį viceprezidentą Joe Bideną.

„Manau, kad du finalistai rinkimų kovoje prieš tikriausiai geriausią ekonomiką šalies istorijoje (ir daug kitų nuostabių dalykų!) bus pamišėlis Bernie Sandersas ir miegalius Joe Bidenas. Laukiu kovos su bet kuriuo iš jų“, – parašė D. Trumpas savo paskyroje socialiniame tinkle „Twitter“.

Vasarį apie planus dalyvauti kitąmet vyksiančiuose rinkimuose paskelbęs liberalas B. Sandersas jau turi surinkęs per 18 mln. dolerių (15,9 mln. eurų) savo rinkimų kampanijai.

J. Bidenas dar oficialiai nėra paskelbęs, kad sieks prezidento posto. Vis dėlto tikimasi, kad netrukus jis turėtų paskelbti apie savo kandidatavimą.

Kiek anksčiau laikraštis „The Wall Street Journal“, remdamasis šaltiniais pranešė, kad J. Bidenas savo šalininkams jau yra paskelbęs apie ketinimus dalyvauti prezidento rinkimuose ir prašė finansinės paramos savo kampanijai.

Apie planus siekti prezidento posto jau yra paskelbę apie dvi dešimtis demokratų, tarp jų Elizabeth Warren, Kamala Harris, Cory Bookeris, Kirsten Gillibrand, Amy Klobuchar, Beto O`Rourke`as. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi