Pasaulyje

2019.04.13 11:21

Porošenkos ir Zelenskio debatai: vienas kalba apie balandžio 14-ąją, kitas – apie 19-ąją

BNS 2019.04.13 11:21

Ukrainos prezidento administracija išduoda akreditacijas žurnalistams nušviesti perrinkimo siekiančio prezidento Petro Porošenkos dalyvavimą debatuose Kijevo olimpiniame stadione balandžio 14 dieną.

Kaip sakoma pareiškime, kuris buvo paskelbtas prezidento administracijos interneto svetainėje, P. Porošenka į stadioną atvyks 14 valandą. Akredituoti žurnalistai į stadioną bus įleidžiami nuo 13 val., tikrinant jų pasus ir žurnalisto pažymėjimus.

Anksčiau P. Porošenkos kampanija paskelbė, kad prezidento ir jo varžovo rinkimuose Volodymyro Zelenskio rinkimų debatai Kijevo olimpiniame stadione bus surengti sekmadienį 14 valandą. Tuo tarpu V. Zelenskis tvirtina, kad šie debatai įvyks balandžio 19 dieną.

V. Zelenskis ir P. Porošenka balandžio 21-ąją varžysis antrajame prezidento rinkimų rate. Pirmajame rate kovo 31 dieną V. Zelenskis surinko 30 proc., o P. Porošenka – maždaug 16 proc. balsų.

Pagal informaciją, kuri ketvirtadienį buvo pateikta spaudos konferencijoje naujienų agentūros „Interfax“ Ukrainos padalinyje, 61 proc. ukrainiečių, planuojančių balsuoti rinkimuose, parems V. Zelenskį, o 24 proc. – P. Porošenką.