Naujienų srautas

Pasaulyje2019.04.12 12:45

„Disney“ vadovas: Hitleriui būtų patikę socialiniai tinklai

BNS 2019.04.12 12:45

JAV kino bendrovės „Walt Disney“ generalinis direktorius Robertas Igeris ketvirtadienį paragino JAV politikus, besiruošiančius 2020 metais vyksiantiems prezidento rinkimams, nekurstyti neapykantos ir pareiškė, kad Adolfui Hitleriui „būtų patikę socialiniai tinklai“ kaip priemonė, itin tinkama ekstremistinei propagandai skleisti.

„Neapykanta ir pyktis tempia mus bedugnės link, – sakė jis per vakarienę, organizuotą su antisemitizmo apraiškomis kovojančio Simono Wisenthalio centro. – Ypač mūsų politikoje šiuo metu vyrauja panieka“.

„Hitleriui būtų patikę socialiniai tinklai“, – tvirtino jis, pridūręs, kad jie yra veiksmingiausias rinkodaros įrankis, kurio tik galėtų tikėtis ekstremistas.

„Blogiausiu atveju socialiniai tinklai leidžia blogiui pasinaudoti neramiais protais ir pasiklydusiomis sielomis“, – teigė „Disney“ vadovas.

Artėjant ateinančiais mėnesiais prasidėsiančiai įtemptai kampanijai prieš 2020 metų JAV prezidento rinkimus, R. Igeris taip pat pabrėžė, kad „įmanoma aptarinėti politiką neužsipuolant žmonių“.

„Norėčiau išgirsti raginimą, negrindžiamą panieka kitiems, – kalbėjo verslininkas. – Norėčiau pamatyti pakankamai plačią viziją, kad ji apimtų visus žmones.“

   

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi