captcha

Jūsų klausimas priimtas

Ukrainoje nužudyta dar viena žurnalistė

Ukrainoje nužudyta dar viena žurnalistė – žiniasklaida pranešė apie leidinio „Netešinskij vestnik“ vyriausiosios redaktorės Olgos Moroz mirtį.
T. Urbelionio (BFL) nuotr.
T. Urbelionio (BFL) nuotr.

Ukrainoje nužudyta dar viena žurnalistė – žiniasklaida pranešė apie leidinio „Netešinskij vestnik“ vyriausiosios redaktorės Olgos Moroz mirtį.

Kaip informuoja newsru.com, ketvirtadienį paaiškėjo apie žurnalisto Olesio Buzynos ir leidinio „Obkom“ įkūrėjo Sergejaus Suchoboko nužudymą.

Pirmi pranešimai apie O. Moroz mirtį pasirodė balandžio 15 d. Balandžio 16 d. šią žinią patvirtino VRM Chmelnyckio srities valstybinė valdyba, iškelta baudžiamoji byla.

„RBK-Ukraina“ informuoja, kad O. Moroz kūną rado jos bute su prievartinės mirties požymiais. „Fokus“ rašo, kad iš buto dingo vertingų daiktų.

Yra įvairių žmogžudystės versijų – žmogžudystė buitiniu pagrindu, žmogžudystė iš savanaudiškų paskatų, svarstomas ir žmogžudystės ryšys su profesionalia veikla.

„Bendraujant su žurnalistės kolegomis ir pažįstamais, nustatyta, kad jokių skundų iš jos pusės dėl spaudimo ar grasinimų, susijusių su profesionalia veikla, nebuvo“, – pabrėžė policijoje.

TASS praneša, kad pastaruoju metu O. Moroz ruošė medžiagą apie neteisėtą miškų kirtimą.

Netišynas – miestas Chmelnyckio srityje, turintis 35 tūkst. gyventojų.

Primename, kad O. Buzyną nušovė Degtiarevskaja gatvėje, namo, kuriame jis gyveno, kieme. 13.20 val. prie jo namo privažiavo automobilis. Vienas žmogus ėmė šaudyti iš mašinos, nuo sužeidimų žurnalistas mirė. Kai kuriais duomenimis, jis bėgiojo.

Pagrindinė žurnalisto žmogžudystės versija – jo profesinė veikla. Taip pat tikrinama priešiškumo žurnalistui versija.

Balandžio 15-os vakarą Kijeve nužudė parlamentarą Olegą Kalašnikovą. Nuo 1997 m. jis vadovavo visuomeninei organizacijai „Visuotinė karinė Ukrainos sąjunga“.

Šaltinis www.delfi.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Pasaulyje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...