captcha

Jūsų klausimas priimtas

Damasko centre pirmą kartą vyko kelias valandas trukęs mūšis

EPA-ELTA nuotr.
EPA-ELTA nuotr.

Savaitgalį Damasko centre pirmą kartą vyko daug valandų trukęs Sirijos laisvės armijos ir vyriausybės kariuomenės mūšis. Tai pirmadienį pranešė „The Daily Telegraph“.

Leidinio duomenimis, šalys daugiausia naudojo šaulių ginklus ir granatsvaidžius, bet armiją rėmė ir šarvuočiai bei tankai. Apie 12 valandų trukusios kautynės baigėsi be akivaizdaus nugalėtojo.

Anksčiau tokių incidentų kildavo tik Sirijos sostinės priemiesčiuose ir kituose šalies miestuose, Damasko centre būdavo visiškai ramu.

Leidinio duomenimis, poilsio dienomis Damaske taip pat įvyko privačių prekeivių streikas, kuriame dalyvavo apie 90 procentų visų krautuvėlių ir parduotuvių savininkų. Jų nepasitenkinimą sukėlė tai, kad dėl nesibaigiančios krizės į šalį nebeatvyksta turistai, o vietos gyventojai nebeturi pinigų. Todėl Sirijos vidurinės klasės branduolį sudarančių prekiautojų pajamos smarkiai sumažėjo.

Pastarosiomis savaitėmis padėtis Sirijoje smarkiai susikomplikavo. Ir sukilėliai, ir vyriausybės kariuomenė suaktyvino veiksmus visoje šalyje. Dėl to žūsta dešimtys žmonių. Tarptautinės bendrijos pastangos taikiai sureguliuoti konfliktą neduoda jokių rezultatų. 

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Pasaulyje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...