captcha

Jūsų klausimas priimtas

Netoli Niujorko sausakimšas traukinys trenkėsi į visureigį

Netoli Niujorko traukiniui įsirėžus į visureigį žuvo mažiausiai 7 žmonės. Antradienio vakarą sausakimšas „Metro North“ traukinys susidūrė su visureigiu „Jeep Cherokee“. Dar dešimt žmonių buvo sužeisti, nurodė geležinkelio atstovas.
Nuotrauka iš avarijos vietos. AFP / Scanpix nuotr.
Nuotrauka iš avarijos vietos. AFP / Scanpix nuotr.

Netoli Niujorko traukiniui įsirėžus į visureigį žuvo mažiausiai 7  žmonės. Antradienio vakarą sausakimšas „Metro North“ traukinys susidūrė su visureigiu „Jeep Cherokee“. Dar dešimt žmonių buvo sužeisti, nurodė geležinkelio atstovas.

Šeši per šiurpią avariją sužeisti žmonės yra traukinio keleiviai, o septintąja auka tapo visureigio vairuotoja, skelbia cnn.com. Avarija įvyko maždaug 19 val. vietos laiku, kai dviejų geležinkelio kelių pervažoje netoli Valhalos ant bėgių sustojusį visureigį prispaudė užtvaras.

Vairuotoja išlipo apžiūrėti automobilio galo ir pavažiavo į priekį. Tuomet į visureigį rėžėsi traukinys, sakė metro tarnybos (Metro Transit Authority, MTA) atstovas. Moteris buvo išlipusi iš automobilio tuo metu, kai įvyko avarija.

17 val. 44 min. vietos laiku iš terminalo „Grand Central“ išvykęs traukinys nustūmė visureigį maždaug per 10 paties automobilio ilgių.

Visą pirmąjį traukinio vagoną perskrodė pakilęs bėgis. „Viduje viskas išsilydė“, – sakė Vestčesterio apygardos pareigūnas Robas Astorino.

Nuotraukose iš katastrofos vietos ir vaizdo įraše iš oro matyti, kaip iš keleivinio traukinio virsta liepsnos ir dūmai.

Avarijos metu traukinys buvo pilnas žmonių. „Namo iš viso vyko apie 650 žmonių“, – pažymėjo R. Astorino.

Keleivis Justinas Kabackas CNN pasakojo, kad keleiviai jo vagone nesupanikavo ir tvarkingai išlipo iš vagono. Tai padaryti buvo sudėtinga, nes vagonas buvo aukštas ir ant žemės buvo daug sniego, pažymėjo jis.

MTA nurodė, kad keleiviai evakavosi patys. Maždaug 400 keleivių buvo priglausti laipiojimo uolomis sporto salėje. Į Plezantvilį jie nugabenti autobusais.

12 žmonių buvo išvežti į Vestčesterio medicinos centrą. Informacijos apie jų būklę kol kas nėra. Nacionalinė transporto saugumo valdyba pranešė, kad pasiuntė komandą ištirti šios avarijos.

 
Šaltinis www.delfi.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Pasaulyje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...