captcha

Jūsų klausimas priimtas

Sniegas vėl paralyžiavo eismą Maskvoje

Antradienį Rusijos sostinėje vėl gausiai pasnigo. Dėl to mieste susidarė rekordinio dydžio eismo spūstys, vėlavo lėktuvai. 
EPA-ELTA nuotr.
EPA-ELTA nuotr.

Antradienį Rusijos sostinėje vėl gausiai pasnigo. Dėl to mieste susidarė rekordinio dydžio eismo spūstys, vėlavo lėktuvai.

Per naktį iškrito didžiulis sniego kiekis, tad ryte kelionė iš priemiesčių į miesto centrą tapo tikru košmaru, praneša naujienų agentūra AFP.

„Šiandien Maskvai buvo likęs vos vienas žingsnis iki visiško transporto paralyžiaus“, – per popiečio žinias teigė Pirmojo kanalo pranešėjas.

Dėl oro sąlygų iš Vnukovo oro uosto vėlavo pakilti vyriausybinis lėktuvas su keliais ministrais, pranešė Rusijos naujienų agentūros.

Oro uostas interneto tinklapyje pranešė, kad kiekvieną valandą 15 minučių buvo priverstas uždaryti nusileidimo takus, kad galėtų juos nuvalyti ir apdoroti apšalti neleidžiančiomis medžiagomis.

Tverės srities, kur savaitgalį 190 kilometrų ilgio spūstyje buvo įstrigę tūkstančiai vilkikų, nepaprastųjų padėčių ministerija įspėjo, kad dėl snygio eismas vėl lėtėja.

„Dėl snygio padidėjusi eismo spūsčių ir avarijų rizika“, – interneto puslapyje informuoja ministerija ir perspėja, kad Maskvą ir Sankt Peterburgą jungiančiame greitkelyje M10 sumažintas leistinas greitis.

Rusijos meteorologijos tarnybos vadovas Romanas Vilfandas teigė, kad sniegas nebuvo netikėtas. Anot jo, jis iškrito tiksliai tą dieną, kaip ir prognozuota.

Tarnyba skelbia, kad Maskvoje nuo penktadienio vėl snigs, o temperatūra išliks silpnai neigiama.

Rusijos Tolimuosiuose Rytuose antradienį per naktį iškrito tiek sniego, kiek paprastai sulaukiama per mėnesį. Dėl to kai kurie miestai regione mokyklose atšaukė pamokas. 

Sniegas problemų sukėlė ir Ukrainoje. Šalies pietuose vėjo gūsiai ir sniegas sutrikdė elektros tiekimą 302 miestuose, esančiuose 14 iš 27 šalies regionų. Labiausiai nukentėjo Kijevo ir Chersono sritys, pranešė nepaprastųjų situacijų ministerija.

Prie Juodosios jūros esančiame Odesos mieste per audrą griūvantys medžiai sužeidė tris žmones, naujienų agentūras informavo vietos valdžia. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Pasaulyje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...