Pasaulyje

2014.12.10 16:19

Ukrainos separatistai grasina pulti savus: galime pasukti ginklus į kitą pusę

DELFI.lt2014.12.10 16:19

Prorusiškų separatistų „kazokų pulko“ lyderis iš Pervomaisko Jevgenijus Iščenka pagrasino „Luhansko liaudies respublikos“ lyderiui Igoriui Plotnickiui, kad užpuls Luhanską.

Prorusiškų separatistų „kazokų pulko“ lyderis iš Pervomaisko Jevgenijus Iščenka pagrasino „Luhansko liaudies respublikos“ lyderiui Igoriui Plotnickiui, kad užpuls Luhanską.

Apie tai jis kalba Pervomaiske nufilmuotame vaizdo įraše. J. Iščenka teigia, kad tai jis ketina padaryti, nes mieste susiklosčiusi sudėtinga situacija dėl humanitarinės pagalbos trūkumo.

Anot J. Iščenkos, jis paskambino I. Plotnickiui po to, kai jį Pervomaisko aikštėje buvo apsupusios moterys, kurios jo „vos nesuplėš į gabalus“, rašo UNIAN.

„Sakė, skambink čia pat respublikos vadovui ir tegul jis mums atsako į klausimą dėl žadėtos pensijos. Kur žadėtas atlyginimas? Kur pažadėta humanitarinė apkalba? Tegul vadovams būna gėda“, – vaizdo įraše pasakoja J. Iščenka.

Taip pat jis papasakojo, kad separatistų lyderiai iš Luhansko neteikia miestui jokios pagalbos dėl konflikto su Nikolajaus Kozicyno vadovaujamais „kazokų daliniais“.

„Tačiau būtent mes čia, Pervomaiske, mirštame priešakinėje linijoje, kad jie Luhanske jaustųsi gerai ir gražiai gyventų. Jie ten miega šiltai, bet tegul nors prisimena apie žmones, jei jau mus, karius, laiko prasčiokais“, – piktinosi J. Iščenka.

„Galime pasukti ginklus į kitą pusę, galime tai padaryti! Tada bus labai karšta visiems tiems, kurių užpakaliai jau šilti“, – pagrasino jis.

J. Iščenka pareiškė, kad Luhansko separatistų viršūnės kitiems miestams neduoda Rusijos tiekiamos „humanitarinės pagalbos“.

„Sakau visam pasauliui: per visą šį laiką, penkis mėnesius, Pervomaiskui perduota tik 10 tūkst. pakuočių Rusijos humanitarinės pagalbos. Niekas nedavė nė viena pakuote daugiau“, – piktinosi jis.