captcha

Jūsų klausimas priimtas

Bangladešo drabužių siuvimo fabrike kilęs gaisras pražudė daugiau kaip 100 žmonių

Šeštadienio vakarą Bangladešo sostinės Dakos pakraštyje devynių aukštų fabrike kilo didžiulis gaisras. BBC praneša, kad žuvo daugiau kaip 100 žmonių. Manoma, kad aukų gali būti ir daugiau. Gaisro priežastys kol kas nežinomos
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Šeštadienio vakarą Bangladešo sostinės Dakos pakraštyje devynių aukštų fabrike kilo didžiulis gaisras. BBC praneša, kad žuvo daugiau kaip 100 žmonių. Manoma, kad aukų gali būti ir daugiau. Gaisro priežastys kol kas nežinomos.

Gaisras kilo pirmame drabužių siuvimo fabriko aukšte. Tuo metu fabrike galėjo būti apie 1000 darbuotojų. Ugnis greitai plito, pastate įkalinti žmonės bandė gelbėtis šokdami pro langus. Gaisrui užgesinti prireikė 5 valandų.

Žmones pražudantys gaisrai Bangladešo pramonės įmonėse – dažnas reiškinys. Čia nesilaukoma saugumo taisyklių, elektros instaliacijos prastos, darbo patalpos perpildytos.

2010 metais gaisras kilo kitame drabužių siuvimo fabrike toje pačioje pramoninėje zonoje. Tuomet žuvo 25 žmonės. Gaisro priežastis – prasta elektros instaliacija.

Bangladeše veikia apie 4500 fabrikų ir gamyklų, kuriose dirba daugiau kaip 2 milijonai žmonių. Drabužiai sudaro apie 80 proc. visų šalies eksportuojamų prekių.

www.DELFI.lt
Šaltinis www.delfi.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Pasaulyje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...