captcha

Jūsų klausimas priimtas

Donecko gatvėse užfiksavo artilerijos ginklus tempiantį „humanitarinį“ konvojų

Rusijos Nepaprastųjų situacijų ministerija pranešė, kad lapkričio 22 ir 23 dienomis Ukrainos teritorijoje nebuvo Rusijos humanitarinės vilkstinės transporto priemonių.
Youtube.com stop kadras
Youtube.com stop kadras

Rusijos Nepaprastųjų situacijų ministerija pranešė, kad lapkričio 22 ir 23 dienomis Ukrainos teritorijoje nebuvo Rusijos humanitarinės vilkstinės transporto priemonių.

Šios ministerijos atstovai informavo, kad kita humanitarinės pagalbos vilkstinė bus išsiųsta į Ukrainą, kai tik bus parengta.

Kaip rašo tvrain.ru, taip Nepaprastųjų situacijų ministerijos atstovas komentavo Ukrainos nacionalinio saugumo ir gynybos tarybos pareiškimą dėl Rusijos humanitarinės pagalbos vilkstinės sunkvežimių, į Donecką atgabenusių artileriją.

Kaip šios informacijos patvirtinimą Ukrainos nacionalinio saugumo ir gynybos taryba lapkričio 23 d. paviešino lapkričio 22 d. nufilmuotą vaizdo įrašą, kuriame matyti, kaip baltam sunkvežimiui iš paskos važiuoja du sunkvežimiai su artilerija.

„Konvojus, Rusijoje vadinamas „humanitariniu“, pastebėtas Donecko gatvėse tempiantis artilerijos ginklus“, – socialiniame tinkle „Twitter“ praneša Ukrainos nacionalinio saugumo ir gynybos taryba.

„Akivaizdu, kad humanitarinio konvojaus sunkvežimyje, kuris važiuoja pirmas, tikrai ne šokoladas“, – vaizdo įrašą pakomentavo Ukrainos nacionalinio saugumo ir gynybos tarybos atstovas Vladimiras Polevojus.

Iš pradžių vaizdo įrašą paviešino Ukrainos programišių susivienijimas „Ukrainskije kibervojska“. Šis judėjimas įkurtas birželio mėn., siekiant pasipriešinti prieš Ukrainą nukreiptam informaciniam karui.

Rusijos Nepaprastųjų situacijų ministro pavaduotojas Vladimiras Stepanovas pranešė, kad kita humanitarinės pagalbos vilkstinė į Rytų Ukrainą atgabens sugriautos infrastruktūros ir energijos tiekimo sistemų atstatymui būtinas medžiagas bei pirmosios būtinybės daiktus ir produktus. Vilkstinės išsiuntimo data kol kas nėra žinoma.

Pastaroji jau septinta kolona iš Rusijos humanitarinį krovinį į Rytų Ukrainą atgabeno lapkričio 16 d. Baltos spalvos sunkvežimiai „Kamaz“ iš Ukrainos teritorijos išvyko tą pačią dieną.

www.DELFI.lt
Šaltinis www.delfi.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Tema: Ukraina po Aukščiausiosios Rados rinkimų

Pasaulyje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...