captcha

Jūsų klausimas priimtas

Pripažino, kad Maskva negali sau leisti dabartinio karinio finansavimo

Rusijos finansų ministras Antonas Siluanovas teigia, kad šalies karinio biudžeto planai turėtų būti realistiškesni ir sudaryti atsižvelgiant į ekonominio augimo ir biudžeto įplaukų prognozes, rašo „Laisvosios Europos“ radijo interneto svetainė
A. Siluanovas, Reuters/Scanpix nuotr.
A. Siluanovas, Reuters/Scanpix nuotr.

Rusijos finansų ministras Antonas Siluanovas teigia, kad šalies karinio biudžeto planai turėtų būti realistiškesni ir sudaryti atsižvelgiant į ekonominio augimo ir biudžeto įplaukų prognozes, rašo „Laisvosios Europos“ radijo interneto svetainė.

A. Siluanovas spalio 7 d. kreipdamasis į Rusijos Federacijos Tarybą, aukštuosius parlamento rūmus, pareiškė, kad jo vadovaujama ministerija nori peržiūrėti šalies gynybai skiriamas lėšas. Maskva planuoja skirti šimtus milijardų dolerių Rusijos kariuomenės perginklavimui ir modernizavimui.

Rusijos finansų ministras teigia, kad šalis tiesiog nėra pajėgi skirti tokių lėšų kariuomenei ir pridūrė, kad finansų ir gynybos ministerijos jau pradėjo derybas dėl programų, kurioms vis dėlto bus skiriama pinigų iš valstybės iždo.

Šiuo metu siūloma Rusijos gynybai per ateinančius šešerius metus skirti 576 mlrd. dolerių.

Vakarų sankcijos Maskvai dėl pastarosios invazijos į Ukrainą smarkiai pakenkė Rusijos energetikos kompanijoms, kurios suneša didžiausią pajamų dalį į Rusijos biudžetą.

Šaltinis www.15min.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Pasaulyje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...