captcha

Jūsų klausimas priimtas

JAV ambasada: Kabule apšaudyta ligoninė, žuvo trys amerikiečiai

Afganistano sostinėje Kabule sargybiniui atidengus ugnį į tarptautinę ligoninę žuvo trys amerikiečiai, remdamasi JAV ambasada skelbia „Reuters“. Afganistano vidaus reikalų ministerijos atstovas užsieniečius apibūdino kaip „medicinos personalo darbuotojus“. „Galime patvirtinti, kad žuvo trys amerikiečiai“, – teigė ambasados pareigūnas ir daugiau informacijos nepateikė. Vidaus reikalų ministerijos pareigūno teigimu, per išpuolį nukentėjo slaugė. Nežinoma, ar saugumo pajėgoms pavyko sučiupti užpuoliką. Afganistane pastaraisiais mėnesiais prieš balandžio 5-ąją vykusius prezidento rinkimus gerokai padaugėjo mirtinų išpuolių. Afganistano rinkimų komisijos darbuotojai pranešė trečiadienį, kad nuspręsta prezidento rinkimų pirmojo rato rezultatų paskelbimą nukelti iš ketvirtadienio į šeštadienį. Bet tikimasi, kad ketvirtadienį bus paskelbti nauji tarpiniai balsavimo rezultatai.
AFP/Scanpix nuotr.
AFP/Scanpix nuotr.

Afganistano sostinėje Kabule sargybiniui atidengus ugnį į tarptautinę ligoninę žuvo trys amerikiečiai, remdamasi JAV ambasada skelbia „Reuters“.

Afganistano vidaus reikalų ministerijos atstovas užsieniečius apibūdino kaip „medicinos personalo darbuotojus“.

„Galime patvirtinti, kad žuvo trys amerikiečiai“, – teigė ambasados pareigūnas ir daugiau informacijos nepateikė.

Vidaus reikalų ministerijos pareigūno teigimu, per išpuolį nukentėjo slaugė.

Nežinoma, ar saugumo pajėgoms pavyko sučiupti užpuoliką.

Afganistane pastaraisiais mėnesiais prieš balandžio 5-ąją vykusius prezidento rinkimus gerokai padaugėjo mirtinų išpuolių.

Afganistano rinkimų komisijos darbuotojai pranešė trečiadienį, kad nuspręsta prezidento rinkimų pirmojo rato rezultatų paskelbimą nukelti iš ketvirtadienio į šeštadienį. Bet tikimasi, kad ketvirtadienį bus paskelbti nauji tarpiniai balsavimo rezultatai.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Pasaulyje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...