captcha

Jūsų klausimas priimtas

V. Žirinovskis buvo priverstas atsiprašyti

Rusijos liberldemokratų partijos lyderis Vladimiras Žirinovskis atsiprašė šeštą mėnesį neščios žurnalistės, kurią užsipuolė nerinkdamas žodžių.
Youtube.com stop kadras
Youtube.com stop kadras

Rusijos liberldemokratų partijos lyderis Vladimiras Žirinovskis atsiprašė šeštą mėnesį neščios žurnalistės, kurią užsipuolė nerinkdamas žodžių.

„Atsakinėdamas į klausimus šiek tiek grubokai kalbėjau atsakinėdamas mergaitei. Iš pradžių jos net nemačiau, pasirodė, kad ji laukėsi. Prašau jos atleidimo ir visų, kuriuos ižeidžiau. Vyresnis amžius turėtų padėti valdyti emocijas, o tai turėtume daryti, kad neįžeistume žmonių“ – „Ria Novosti“ dėstė jis.

DELFI jau rašė, kad Rusijos liberaldemokratų partijos lyderis Vladimiras Žirinovskis penktadienio, balandžio 18–osios, rytą, į naujienų agentūros „Rossija sevodnia“ žurnalistės klausimą, ar derėtų atsakyti į Ukrainos sprendimą pritaikyti sankcijas į šalį atvykti norintiems rusams, moterį pradėjo įžeidinėti.

Vėliau užsipuolė žurnalistę bandžiusius ginti kolegas, skelbia lenta.ru.

„Kokios sankcijos? Reikia daryti kitaip, švelniai! Kur tie kvailiai, eikite čia!“ – į savo partijos kolegas kreipėsi politikas.„Ir tu, žurnaliste, ateik čia! Aš paliepsiu, o tu pribėgsi ir pradėsi ją žiauriai prievartauti... Kristus prisikėlė! Jis tikrai prisikėlė! Kristus prisikėlė! Jis tikrai prisikėlė!“, – kaip skerdžiamas klykė V. Žirinovskis.

Kolegos žurnalistai apsupo politiko taikiniu tapusią žurnalistę, neleido prie jos artintis. „Interfax“ naujienų tarnybos žurnalistė pabandė deputatą sugėdinti, atkreipdama dėmesį, jog jis įžeidinėja besilaukiančią moterį.

„Į darbą nėščiai eiti negalima, namuose reikia sėdėti. Viskas. Von iš čia, išveskite ją“, – emocingai mosikuodamas rankomis rėžė jis „Rusija šiandien“ laidos žurnalistei.
 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Pasaulyje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...