captcha

Jūsų klausimas priimtas

Tūkstančiai europiečių Briuselyje protestavo prieš taupymo politiką

Dešimtys tūkstančių žmonių iš kelių Europos Sąjungos (ES) šalių penktadienį Briuselyje dalyvavo demonstracijoje prieš Europos politiką krizės akivaizdoje. Briuselio policija agentūrai dpa sakė, kad į mitingą susirinko apie 25 000 žmonių. Vokietijos profsąjungų susivienijimas kalbėjo apie 50 000 dalyvių.
AFP/Scanpix nuotr.
AFP/Scanpix nuotr.

Dešimtys tūkstančių žmonių iš kelių Europos Sąjungos (ES) šalių penktadienį Briuselyje dalyvavo demonstracijoje prieš Europos politiką krizės akivaizdoje. Briuselio policija naujienų agentūrai dpa sakė, kad į mitingą susirinko apie 25 000 žmonių. Vokietijos profsąjungų susivienijimas kalbėjo apie 50 000 dalyvių.

Kelias valandas trukęs protestas buvo nukreiptas prieš taupymo politiką ir socialinių išmokų mažinimą. Per susirėmimus su policija mažiausiai vienas žmogus buvo sužeistas.

Dauguma protestuotojų elgėsi taikiai, sakė Briuselio policijos atstovė. Tačiau kai kurie uosto darbininkai esą mėtė į pareigūnus „viską, ką galėjo rasti“. Policija panaudojo vandens patrankas. Policijos duomenimis, vienas demonstrantas susižeidė, kai mėgino sviesti akmenį.

Policijos teigimu, smurtavo apie šimtas protestuotojų.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Pasaulyje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...