Pasaulyje

2012.08.23 10:45

Izraelio generalinio štabo vadas pagrasino Iranui kariniu smūgiu

ELTA2012.08.23 10:45

Izraelio generalinio štabo vadas Benny Gantzas netiesiogiai pagrasino Izraeliui kariniu smūgiu, praneša agentūra AFP.  

Izraelio generalinio štabo vadas  Benny Gantzas netiesiogiai pagrasino Izraeliui kariniu smūgiu, praneša agentūra AFP.

Kas galvoja galįs „sunaikinti“ Izraelį, pajus „Izraelio karinės galios jėgą“, pareiškė jis. Anot B. Gantzo, tokie grasintojai „neteisingai vertina mūsų galią ir mūsų gebėjimus“. Palei Izraelio sieną esą dislokuota armija, „savo gretose turi geriausius karius ir vadus pasaulyje".

Taip B. Gantzas kalbėjo ceremonijoje, skirtoje pagerbti žuvusius elitinės brigados „Golani“ karius.

Praėjusiomis dienomis Izraelyje paaštrėjo diskusijos dėl Irano branduolinių objektų bombardavimo. Teheranas neigia kuriantis branduolinį ginklą ir tikina atominę energiją naudojantis tik civiliams tikslams.

JAV valstybės departamento atstovė Victoria Nuland pareiškė, kad Vašingtonas nuolat palaiko dialogą su Izraeliu dėl Irano branduolinės programos. Ji pabrėžė, kad diplomatiniam krizės sprendimui teikiama pirmenybė prieš karinį smūgį ir laiko esą dar yra. 

Izraelio generalinio štabo vadas  Benny‘is Gantzas netiesiogiai pagrasino Izraeliui kariniu smūgiu, praneša agentūra AFP. Kas galvoja galįs "sunaikinti" Izraelį, pajus "Izraelio karinės galios jėgą", pareiškė jis. Anot B. Ganco, tokie grasintojai "neteisingai vertina mūsų galią ir mūsų gebėjimus". Palei Izraelio sieną esą dislokuota armija, "savo gretose turi geriausius karius ir vadus pasaulyje". Taip B. Gancas kalbėjo ceremonijoje, skirtoje pagerbti žuvusius elitinės brigados "Golani" karius. Praėjusiomis dienomis Izraelyje paaštrėjo diskusijos dėl Irano branduolinių objektų bombardavimo. Teheranas neigia kuriantis branduolinį ginklą ir tikina atominę energiją naudojantis tik civiliams tikslams. JAV valstybės departamento atstovė Viktorija Naland (Victoria Nuland) tuo tarpu pareiškė, kad Vašingtonas nuolat palaiko dialogą su Izraeliu dėl Irano branduolinės programos. Ji pabrėžė, kad diplomatiniam krizės sprendimui teikiama pirmenybė prieš karinį smūgį ir laiko esą dar yr Izraelio generalinio štabo vadas Benis Gancas (Benny Gantz) netiesiogiai pagrasino Izraeliui kariniu smūgiu, praneša agentūra AFP. Kas galvoja galįs "sunaikinti" Izraelį, pajus "Izraelio karinės galios jėgą", pareiškė jis. Anot B. Ganco, tokie grasintojai "neteisingai vertina mūsų galią ir mūsų gebėjimus". Palei Izraelio sieną esą dislokuota armija, "savo gretose turi geriausius karius ir vadus pasaulyje". Taip B. Gancas kalbėjo ceremonijoje, skirtoje pagerbti žuvusius elitinės brigados "Golani" karius. Praėjusiomis dienomis Izraelyje paaštrėjo diskusijos dėl Irano branduolinių objektų bombardavimo. Teheranas neigia kuriantis branduolinį ginklą ir tikina atominę energiją naudojantis tik civiliams tikslams. JAV valstybės departamento atstovė Viktorija Naland (Victoria Nuland) tuo tarpu pareiškė, kad Vašingtonas nuolat palaiko dialogą su Izraeliu dėl Irano branduolinės programos. Ji pabrėžė, kad diplomatiniam krizės sprendimui teikiama pirmenybė prieš karinį smūgį ir laiko esą dar yra.  Izraelio generalinio štabo vadas Benis Gancas (Benny Gantz) netiesiogiai pagrasino Izraeliui kariniu smūgiu, praneša agentūra AFP. Kas galvoja galįs "sunaikinti" Izraelį, pajus "Izraelio karinės galios jėgą", pareiškė jis. Anot B. Ganco, tokie grasintojai "neteisingai vertina mūsų galią ir mūsų gebėjimus". Palei Izraelio sieną esą dislokuota armija, "savo gretose turi geriausius karius ir vadus pasaulyje". Taip B. Gancas kalbėjo ceremonijoje, skirtoje pagerbti žuvusius elitinės brigados "Golani" karius. Praėjusiomis dienomis Izraelyje paaštrėjo diskusijos dėl Irano branduolinių objektų bombardavimo. Teheranas neigia kuriantis branduolinį ginklą ir tikina atominę energiją naudojantis tik civiliams tikslams. JAV valstybės departamento atstovė Viktorija Naland (Victoria Nuland) tuo tarpu pareiškė, kad Vašingtonas nuolat palaiko dialogą su Izraeliu dėl Irano branduolinės programos. Ji pabrėžė, kad diplomatiniam krizės sprendimui teikiama pirmenybė prieš karinį smūgį ir laiko esą dar yra.