Pasaulyje

2014.02.25 19:03

V. Klyčko sieks Ukrainos prezidento posto

BNS2014.02.25 19:03

Ukrainos partijos UDAR lyderis Vitalijus Klyčko patvirtino siekiantis šalies prezidento posto per pirmalaikius rinkimus.

Ukrainos partijos UDAR lyderis Vitalijus Klyčko patvirtino siekiantis šalies prezidento posto per pirmalaikius rinkimus.

„Balotiruosiuosi į Ukrainos prezidento postą, nes esu tvirtai įsitikinęs, kad Ukrainoje reikia keisti visas žaidimo taisykles. Turi būti teisingumas. Tikrai žinau, kad tai įmanoma padaryti“, – buvęs pasaulio bokso čempionas antradienį sakė žurnalistams Kijeve.

Pirmalaikiai prezidento rinkimai vyks gegužės 25 dieną, o pasiruošimai priešrinkiminei kampanijai prasidėjo nuo antradienio.

V. Klyčko taip pat pareiškė, kad formuojant naująją Ukrainos nacionalinės vienybės vyriausybę bus atsižvelgiama į kandidatų profesionalumą ir moralines savybes.

„Vyriausybė bus formuojama pagal esminiu principus: pirmiausiai pagal profesionalumą ir moralines savybes. Šiandien padėtis ekonomikoje kritinė, ir turime labai ribotą laiką, per kurį galime išeiti iš šios padėties“, – aiškino UDAR lyderis.

V. Klyčko pridūrė, kad neįžvelgia sau vietos vyriausybėje. Jis pažymėjo, kad formuojant ministrų kabinetą nebuvo iš anksto nustatyta, kiek jame vietų turės kiekviena parlamentinė partija.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.