captcha

Jūsų klausimas priimtas

Ukrainos policija skelbia, kad jau atpažino T. Čornovol užpuolusius vyrus

Ukrainos policija skelbia, kad jau atpažino tris vyrus, kurie Kalėdų išvakarėse vidury plento sustabdė ir žiauriai sumušė ukrainietę žurnalistę, ir du iš jų jau suėmė. Tuo metu Ukrainos žurnalistai ir kiti opozicijos rėmėjai kaltina dėl šio išpuolio patį vidaus reikalų ministrą.
Reuters/Scanpix nuotr.
Reuters/Scanpix nuotr.

Ukrainos policija skelbia, kad jau atpažino tris vyrus, kurie Kalėdų išvakarėse vidury plento sustabdė ir žiauriai sumušė ukrainietę žurnalistę, ir du iš jų jau suėmė. Tuo metu Ukrainos žurnalistai ir kiti opozicijos rėmėjai dėl šio išpuolio kaltina patį vidaus reikalų ministrą.

Keli šimtai Kijevo žurnalistų ir kitų opozicijos rėmėjų surengė protesto mitingą prie smarkiai saugomos Ukrainos vidaus reikalų ministerijos ir pareikalavo ministro Vitailjaus Zacharčenko atsistatydinimo.   

Namo į kaimą grįžtančios žurnalistės Tetjanos Čornovol automobils buvo užblokuotas netoli Borispolio. Ji bandė pabėgti, bet du užpuolikai moterį pasivijo ir žiauriai sumušė. Jis pati ir jos rėmėjai įsitikinę, kad tai susiję su jos straipsniais apie Ukrainos vidaus reikalų ministro ir kitų aukštų pareigūnų turtus. Dabar ji su smarkiai sudaužyta galva paguldyta į ligoninę ir medikų teigimų jos būklė yra vidutinio sunkumo.  

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Pasaulyje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...