Pasaulyje

2013.12.09 10:41

Singapūre – pirmos riaušės daugiau nei po 40 metų

ELTA2013.12.09 10:41

Vėlai pirmadienį vakare Singapūre po gyvybę nusinešusios avarijos darbininkai iš Pietų Azijos sukėlė riaušes, praneša AFP.

Vėlai pirmadienį vakare Singapūre po gyvybę nusinešusios avarijos darbininkai iš Pietų Azijos sukėlė riaušes, praneša AFP.

Teigiama, kad tai pirmos riaušės Singapūre po rasinių neramumų 1969 metais. Riaušės kilo labai tankiai gyvenamame Mažosios Indijos rajone po to, kai privatus autobusas partrenkė ir užmušė 33 metų amžiaus darbininką iš Indijos.

Policija teigia, kad riaušėse dalyvavo apie 400 žmonių. 27 darbininkai iš Pietų Azijos buvo sulaikyti ir apkaltinti riaušių kėlimu. Už šį nusikaltimą baudžiama laisvės atėmimu iki septynerių metų ir mušimu rykšte. Riaušininkai padegė mažiausiai penkis automobilius, iš jų trys buvo policijos automobiliai. Situaciją suvaldė elitinio dalinio policijos pareigūnai.

Ministras pirmininkas Ly Hsienas Lungas sakė, kad bet kokiu atveju riaušininkų nusikalstamas elgesys nepateisinamas. Jis žadėjo surasti kaltininkus ir juos nuteisti.

Singapūre dirba daug migrantų. Darbininkai iš Pietų Azijos dominuoja kai kuriuose sektoriuose, pavyzdžiui, statybos. Daugelis jų gyvena perpildytame Mažosios Indijos rajone.

20180218

Įkelk naujieną

Nuotraukos
Nuotraukos
Kelkite nuotraukas tiesiai iš kompiuterio arba spauskite pridėti nuotrauką/as
Nuorodos į audiovizualinę informaciją
Autorius