Pasaulyje

2013.09.13 11:06

S. Sobianinas prisaikdintas Maskvos meru dar vienai kadencijai

ELTA2013.09.13 11:06

Nepaisant kaltinimų rinkimų rezultatų klastojimu, Sergejus Sobianinas ketvirtadienio vakarą prisaikdintas Maskvos meru dar vienai kadencijai.

Nepaisant kaltinimų rinkimų rezultatų klastojimu, Sergejus Sobianinas ketvirtadienio vakarą prisaikdintas Maskvos meru dar vienai kadencijai.

Ceremonijoje, kurioje dalyvavo ir Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas, S. Sobianinas kalbėjo apie „didelę garbę ir didelę atsakomybę“, praneša agentūra AFP.

V. Putinas sveikino savo protežė, pabrėždamas, kad S. Sobianinas triumfavo „laisvuose“ rinkimuose, „be jokių klastojimų“. Jis netiesiogiai kritikavo opozicijos kandidato Aleksejaus Navalno rinkimų kampaniją.

S. Sobianinui nereikėjo „destruktyvių akcijų“, jis „neieškojo konfrontacijos“, o rinkosi „demokratiškas ir civilizuotas priemones“, sakė V. Putinas.

A. Navalnas prieš tai teismui perdavė tūkstančius dokumentų, esą įrodančių, kad rinkimų rezultatai buvo suklastoti. „Mes manome, kad visi rinkimai turi būti anuliuoti“, – sakė jis atvykęs į teismą.

Remiantis oficialiais rezultatais. S. Sobianinas per balsavimą sekmadienį gavo 51,3 proc. balsų, o A. Navalnas – 27,2 proc. Opozicija tvirtina, kad iš tikrųjų ligšiolinis meras surinko 49,4 proc. balsų, ir todėl buvo reikalingas antrasis rinkimų ratas.

Paieškos rezultatai

20180218

Įkelk naujieną

Nuotraukos
Nuotraukos
Kelkite nuotraukas tiesiai iš kompiuterio arba spauskite pridėti nuotrauką/as
Nuorodos į audiovizualinę informaciją
Autorius