captcha

Jūsų klausimas priimtas

Lenkijos keliuose daugėja vilkikų apiplėšimų

Lenkijos policija įspėja, kad šalies keliuose vėl padaugėjo vilkikų apiplėšimų. Apsimesdami policininkais, gangsteriai puola vilkikus, gabenančius degalus, spalvotus metalus ir elektroniką.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Lenkijos policija įspėja, kad šalies keliuose vėl padaugėjo vilkikų apiplėšimų. Apsimesdami policininkais, gangsteriai puola vilkikus, gabenančius degalus, spalvotus metalus ir elektroniką. 

Policija pripažįsta, kad plėšimų gali daugėti, nes į kelius sugrįžta bausmes atlikę recidyvistai. Tarp jų – buvusieji prieš keliolika metų plėšimais garsios vadinamosios „Volomino mafijos“ bandito Hennryko Niežiadomskio, slapyvardžiu „Dziad“, vadovaujamos gaujos nariai.

Apie tai šią savaitę plačiau rašo lenkų dienraštis „Rzeczpospolita“

Nusikaltimų scenarijus panašus: policijos uniformomis vilkintys vyrai, stovintys šalikelėje prie  tamsaus automobilio su nudažytais policijos numeriais ir įjungtu švyturėliu, stabdo vilkikus kelyje arba užpuola stovėjimo aikštelėse.

„Rzeczpospolita“ aprašo atvejį, kai  netoli Varšuvos buvo apiplėšta degalų cisterna. Sustabdytam vairuotojui buvo pasakyta, kad turi važiuoti į policijos nuovadą patikrinimui, ar jo vežami degalai nėra vogti. Apiplėštas vairuotojas  buvo  surištas ir paliktas miške.   

Kaip dienraščiui pasakojo Centrinio tyrimų biuro pareigūnas, nusikaltėliai ne tik naudojasi policijos atributika, bet ir yra gerai apsirūpinę šiuolaikine technika – GPS ir CB radiją blokuojančia įranga, dėl ko užpulti vairuotojai negali išsikviesti pagalbos ir įspėti kitų.

Vyriausiojo  policijos komisariato atstovas spaudai pripažįsta, kad policija dar neturi šių metų užpuolimų statistikos. 

Rekordiniai buvo 2005 metai, kai tokių apiplėšimų buvo net pusantro šimto. Pastaraisiais metais jų buvo sumažėję, kol nusikaltėliai sėdėjo kalėjime. Dabar recidyvistai grįžta. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Pasaulyje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...