captcha

Jūsų klausimas priimtas

Derybose dėl Vokietijos vyriausybės sudarymo susitarta pratęsti draudimą dėl pabėgėlių

Konservatyvus VFR kanclerės Angelos Merkel blokas ir Vokietijos socialdemokratų partija tiriamosiose derybose dėl vyriausybės sudarymo susitarė pratęsti draudimą, taikomą pabėgėlių šeimų susijungimui.
Reuters/Scanpix nuotr.
Reuters/Scanpix nuotr.

Tai trečiadienį pranešė laikraštis „Bild“, remdamasis savo šaltiniais partijose.

Leidinys pažymi, jog socialdemokratai, anksčiau raginę panaikinti iki kovo 18 d. galiojantį draudimą, išsireikalavo, kad naujas įstatymas atskirais ypač sunkiais atvejais suteiktų galimybę daryti išimtis ir leisti susijungti pabėgėlių, atvykusių į Vokietiją migracijos krizės metu, šeimoms.

VFR įstatymai leidžia užsieniečiams, gavusiems šalyje prieglobstį, atsivežti artimus giminaičius: sutuoktinius ir nepilnamečius vaikus. Migrantams, kuriems suteiktas terminuotas statusas, Vokietijos valdžia dar 2016 metų pavasarį įvedė šeimų susijungimo draudimą. Moratoriumo galiojimo laikas baigiasi šių metų kovo 18 d.

Konservatoriai iš Krikščionių demokratų sąjungos ir Socialinės krikščionių sąjungos iš pat pradžių buvo už draudimo pratęsimą, o socialdemokratai rinkimų kampanijos metu ragino jį panaikinti.

Parengtinės socialdemokratų ir konservatorių derybos dėl vyriausybės sudarymo prasidėjo sekmadienį. Pagal grafiką, jos truks penkias dienas ir baigsis naktį į sausio 12-ąją. Iki penktadienio šalys ketina priimti baigiamąjį pareiškimą, kurį apsvarstys partijų vadovybė.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Tema: Pabėgėlių krizė Europoje

Pasaulyje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close