captcha

Jūsų klausimas priimtas

Jungtinė Karalystė ir Lenkija pasirašė gynybos sutartį

Jungtinė Karalystė ir Lenkija yra strateginės partnerės ir siekia pakelti savo santykius gynybos ir saugumo srityse į naują lygį. Tai ketvirtadienį Varšuvoje pareiškė Didžiosios Britanijos premjerė Theresa May, kuri lankosi Lenkijoje su vizitu.
Reuters/Scanpix nuotr.
Reuters/Scanpix nuotr.

„Mes įsipareigojome pakelti mūsų bendradarbiavimą į naują lygį ir aiškiai apibrėžėme, kad Jungtinė Karalystė ir Lenkija yra tvirtos strateginės sąjungininkės regione. Mūsų bendradarbiavimas gynybos ir saugumo srityse ir taip jau yra glaudus, bet šiandien mes žengėme dar vieną žingsnį ir pasirašėme nepaprastai svarbų susitarimą dėl bendradarbiavimo šiose dviejose srityse. Tai tik antra tokia sutartis, mūsų pasirašyta su Europos Sąjungos šalimi“, – pranešė Didžiosios Britanijos vyriausybės vadovė per bendrą su Lenkijos premjeru Mateuszu Morawieckiu spaudos konferenciją Varšuvoje.

Savo ruožtu Lenkijos ministras pirmininkas M. Morawieckis pareiškė, kad Lenkija ir Didžioji Britanija „kalba viena kalba“

„Mes kalbame viena kalba apie saugumą, bendradarbiavimo svarbą, bendras gynybines pastangas išsaugoti taiką Europoje ir visame pasaulyje“, – pažymėjo Lenkijos vyriausybės vadovas.

Cituodamas T. May žodžius, kad Didžioji Britanija palieka ES, bet pasilieka Europoje, M. Morawieckis pabrėžė, jog ši šalis yra svarbi Lenkijos sąjungininkė.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Pasaulyje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...