captcha

Jūsų klausimas priimtas

Po kritikos organizacijai, D. Trumpas sakys kalbą JT Generalinėje Asamblėjoje

Antradienį Donaldas Trumpas pirmą kartą kalbės Jungtinių Tautų Generalinėje Asamblėjoje. Pirmadienį sukritikavęs Jungtines Tautas ir pasiūlęs jas reformuoti, jis turėtų pasisakyti ir kitais aktualiais klausimais.
Reuters/Scanpix nuotr.
Reuters/Scanpix nuotr.

Specialiai Jungtinių Valstijų prezidento atvykimui Niujorke dar sustiprintas saugumas. Pirmą kartą Jungtinėse Tautose viešintis Jungtinių Valstijų prezidentas D. Trumpas paragino reformuoti šią organizaciją, visų pirma, dėl per didelės biurokratijos. Tai jis pažymėjo pirmadienį vykusiame Jungtinių Valstijų inicijuotame susitikime, kur  surinko 120 šalių atstovai, remiantys 10 punktų, kaip reformuoti Jungtines Tautas.

„Esu tikras, kad jei dirbsime kartu ir propaguosime išties drąsias reformas, Jungtinės Tautos bus stipresnės, veiksmingesnės, teisingesnės ir taps tvirtesne jėga pasaulio taikai ir harmonijai“, – sakė JAV prezidentas.

Antradienį D. Trumpas pirmą kartą kalbės Jungtinių Tautų Generalinėje asamblėjoje, jo kalbos klausys 193 šalių atstovai. Darbotvarkėje išskiriami Šiaurės Korėjos, Irano ir visuotinio atšilimo, konkrečiai, Paryžiaus klimato kaitos konvencijos klausimai. Tačiau nėra aišku, ar šalys palaikys Jungtinių Amerikos Valstijų poziciją.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Pasaulyje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...