captcha

Jūsų klausimas priimtas

Čekijai, Vengrijai ir Lenkijai duotas mėnuo persigalvoti dėl dalyvavimo ES migrantų perkėlimo schemoje

Europos Komisija (EK) Čekijai, Vengrijai ir Lenkijai davė dar mėnesį persigalvoti dėl dalyvavimo Europos Sąjungos (ES) migrantų perkėlimo schemoje. Šalys birželį pranešė nebepriimsiančios pabėgėlių iš Italijos ir Graikijos, rašo „EUobserver“.
Reuters/Scanpix nuotr.
Reuters/Scanpix nuotr.

„Vis dar yra laiko viską pakeisti ir sugrįžti į normalią padėtį“, – trečiadienį sakė už migraciją atsakingas Komisijos narys Dimitras Avramopulas.

Komisaras pranešė, kad Komisija vykdomoje teisinėje procedūroje prieš Čekiją, Vengriją ir Lenkiją dėl šalių atsisakymo priimti migrantus iš Italijos ir Graikijos pagal privalomas ES kvotas, ėmėsi kito žingsnio ir davė joms mėnesį pakeisti savo nuomonę dėl dalyvavimo migrantų perkėlimo schemoje.

Prieš šias tris šalis praėjusį mėnesį pradėta vadinamoji pažeidimo nagrinėjimo procedūra, Komisija išsiuntė šalims oficialius įspėjimus.

Remiantis kvotomis, Čekija iki 2017 metų rugsėjo turėjo priimti apie 1 600 pabėgėlių, tačiau iš vadinamosios perkėlimo programos iki šiol priėmė tik dvylika. ES pabėgėlių perkėlimo schemoje dalyvauti taip pat atsisakė Lenkija, Vengrija ir Slovakija.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Pasaulyje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...