captcha

Jūsų klausimas priimtas

Po daugiabučio gaisro Jungtinėje Karalystėje – protestai prieš valdžią

Jungtinės Karalystės Kensingtono mieste minios žmonių naktį protestavo prieš valdžią, kad ji netinkamai reagavo į daugiaaukščio namo gaisrą. Per jį žuvo mažiausiai 30 žmonių, dešimtys gydomi ligoninėje, o 70-ies likimas iki šiol nežinomas.
Reuters/Scanpix nuotr.
Reuters/Scanpix nuotr.

LRT RADIJO bendradarbė Londone Indrė Urbaitė sako, kad Jungtinės Karalystės premjerė Theresa May žada išsamų tragedijos tyrimą, o aukų artimieji ragina prie sudegusio pastato susirinkusius turistus gerbti žuvusiųjų atminimą. 

„Th. May pažadėjo, kad nedelsiant bus pradėtas viešas tyrimas dėl gaisro. Taip pat paskelbta apie 5 mln. svarų pagalbos fondą. Vyriausybė taip pat pažadėjo, kad namų neteką žmonės bus apgyvendinti toje pačioje bendruomenėje ar kuo arčiau jos. Opozicinės partijos lyderis Jemery Corbynas teigia, kad žmonės galėtų būti apgyvendinti Kensingtono rajone esančiuose tuščiuose turtingų žmonių namuose. Taip pat opozicijos lyderis reikalauja, kad nedelsiant būtų peržiūrėti saugumo reikalavimai. Kensingtono bendruomenės atstovai teigia, kad prie pastato besirenkantys turistai tragediją verčia į Notinghilo karnavalą“, – sako I. Urbaitė.

Teigiama, kad pasaulio dėmesys neleidžia žmonėms ramiai gedėti.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Pasaulyje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...