Pasaulyje

2015.09.08 13:45

JAV rastos prieš dešimtmetį pradingusios moterys

15min.lt2015.09.08 13:45

JAV mieste Klivlande policija rado be žinios prieš dešimt metų pradingusias moteris. Tiriant šį įvykį areštuoti trys broliai, praneša CNN.

JAV mieste Klivlande policija rado be žinios prieš dešimt metų pradingusias moteris. Tiriant šį įvykį areštuoti trys broliai, praneša CNN.

Amanda Berry dingo 2003 metais, kuomet jai buvo 16 metų. Ji paskambino į namus pranešti, kad ruošiasi važiuoti namo iš darbo užkandinėje, nuo to laiko apie ją niekas negirdėjo. Kita mergina Gina DeJesus pradingo po metų, jai tuomet buvo 14 metų. 2002 metais dingo 20 metų Michele Knight.

Policija pranešė, kad moterys rastos name Klivlendo priemiestyje. Aptikti, kaip įtariama, pagrobtas moterys pavyko gavus vietos gyventojo pranešimą. Jis išgirdo iš namo sklindančius riksmus ir iškvietė policiją. Ši name rado moteris, jos nuvežtos į ligoninę, jų būklė apibūdinama kaip gera.

Tiriant nusikaltimą sulaikyti trys broliai, kuriems 50, 52 ir 54 metai. Vienam jų priklausė namas, kuriame rastos moterys.

Pranešama, kad moterys rastos vos už trijų kilometrų nuo tos vietos, kur jas matė paskutinį kartą.

Namo savininkas Arielis Castro, pasirodžius policijai, bandė bėgti, tačiau vėliau buvo sulaikytas. Vietiniai žmonės pasakojo, kad jis dirbo mokyklos autobuso vairuotoju.

Cleveland.com praneša, kad name buvo ir keli vaikai. Vieną mergaitę ant rankų išnešė pagrobtoji A. Berry – manoma, kas tai yra jos duktė.

A. Berry pasakojo policijai, kad ji, pasinaudojusi tuo, jog pagrobėjas buvo išėjęs iš namų, ėmė šaukti. Šauksmus išgirdęs kaimynas Charlesas Ramsey priėjo prie namo ir paklausė, kodėl ji neišeina laukan. Ši pasakė, kad durys uždarytos. Kaimynas padėjo moteriai pabėgti iš namo ir nusivedė ją į savo namus. Iš ten moteris paskambino policijai.

Surastų moterų artimieji jau aplankė jas ligoninėje. G. DeJesus puseserė Sylvia Colon pasakojo, kad artimieji niekada nebuvo praradę vilties, jog ji bus rasta gyva.

„Jos motina visada sakė, kad ji tiesiog jaučia tai, kaip gali jausti mama, kad jos duktė gyva ir sveika. Ji visuomet tikėjo tuo“, – sakė S. Colon.

Tuo metu namo, kur buvo rastos trys moterys, kaimynystėje gyvenę žmonės pasakojo, kad niekada nepastebėjo nieko įtartino.

Kaimynas, su kurio pagalba ir buvo išlaisvintos moterys, sakė, kad su A. Castro jie puikiai sutardavo, kartais drauge kepdavo kepsnius, klausydavo muzikos. „Mes niekada nematėme nei vienos moters, visuomet būdavo lauke. Mes matydavome tik tą vyrą“, – sakė jis.