Pasaulyje

2015.09.08 13:45

Meksikoje nužudyti žinomo žurnalisto sūnūs

ELTA2015.09.08 13:45

Čihuahujos valstijoje Meksikos šiaurėje nusikaltėliai nušovė du žinomo žurnalisto Davido Paramo sūnus. Tai sekmadienį pranešė šalies pareigūnai.

Čihuahujos valstijoje Meksikos šiaurėje nusikaltėliai nušovė du žinomo žurnalisto Davido Paramo sūnus. Tai sekmadienį pranešė šalies pareigūnai.

Preliminariais duomenimis, jaunuoliai važiavo automobiliu vieno iš Čihuahujos miesto rajonų gatvėmis, kai į juos buvo paleista ugnis iš kitos mašinos. Nuo patirtų žaizdų jie abu mirė.

Valdžia kol kas nemato ryšio tarp incidento ir jų tėvo profesinės veiklos. D. Paramo specializacija – finansai ir ekonomika.

Meksikos prezidentas Enrique Pena Nieto pareiškė užuojautą nužudytųjų šeimai ir pažadėjo, kad šis nusikaltimas bus kruopščiai ištirtas.

Su JAV besiribojanti Čihuahujos valstija garsėja kaip narkotikų gabenimo placdarmas. Jos teritorijoje veikia kelios nusikalstamos grupuotės, kovojančios dėl šio labai pelningo neteisėto verslo kontrolės.

Nuo 2000 metų Čihuahujos valstijoje buvo nužudyta 16 žurnalistų, bet tai pirmas atvejis, kai aukomis tampa žinomo žiniasklaidos darbuotojo vaikai.

Populiariausi

Protestai Baltarusijoje

Pasaulyje

2020.09.18 08:01

Įvykiai Baltarusijoje. Pareigūnai prieš protestuotojus naudoja seksualinį smurtą – pasirodė liudijimas Minskas žada proporcingą reakciją ES sankcijoms, atnaujinta 20.12

20
Lenkijos ir Baltarusijos pasienis (asociatyvi nuotr.)

Pasaulyje

2020.09.18 10:35

Minske esantis Milta: Lukašenkos pareiškimą uždaryti sienas ignoravo net propaganda, realių veiksmų nebus Baltarusijos pasienio tarnyba sienų uždarymo nemini; atnaujinta 13.01

19