captcha

Jūsų klausimas priimtas

D. Trumpas gyrėsi per 100 dienų pasiektais darbais

Jungtinių Valstijų prezidentas sako, kad jo nuveikti darbai pradėjus eiti šalies vadovo pareigas iki šiol buvę labai sėkmingi. Tai Donaldas Trumpas sakė kreipdamasis į savo rėmėjus Harisburgo mieste Pensilvanijoje, pažymėdamas simbolinę šimto dienų darbo Baltuosiuose rūmuose sukaktį.
Reuters/Scanpix nuotr.
Reuters/Scanpix nuotr.

Prezidentas sakė, kad per pirmąsias 100 dienų savo pažadus vykdė „vieną po kito“. Pagrindiniais savo pasiekimais D. Trumpas įvardijo jo kandidato paskyrimą vadovauti Aukščiausiajam Teismu, traukimąsi iš Ramiojo vandenyno partnerystės sutarties, augančias akcijų biržas ir palengvintas sąlygas energijos išteklių paieškai.

Prezidentas nepraleido progos įgelti žiniasklaidai, teigdamas, jog jį kritikuojantys žurnalistai „atitrūkę nuo realybės“. Minėdamas pirmąsias 100 dienų D. Trumpas pirmą kartą nuo Ronaldo Reagano laikų nesudalyvavo tradicinėje Baltųjų rūmų korespondentų vakarienėje.

Prezidento kritikai sukaktį paminėjo protestais. Tūkstančiai mitinguotojų Vašingtone ir kituose miestuose reiškė nepasitenkinimą prezidento administracijos požiūriu į klimato kaitą. D. Trumpas yra žadėjęs atšaukti Paryžiaus klimato kaitos konferencijoje Jungtinių Valstijų prisiimtus įsipareigojimus.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Pasaulyje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...