captcha

Jūsų klausimas priimtas

Norvegijoje rastas dar vienas sprogmuo

Norvegijos televizija NRK praneša, kad šalies rytiniame Pošgriūno mieste aptiktas įtartinas objektas, galimai – sprogmuo. Pareigūnai iškart atitvėrė teritoriją, o iš Oslo iškviesti išminuotojai. Šalies sostinėje savaitgalį buvo aptikta bomba.
Reuters/Scanpix nuotr.
Reuters/Scanpix nuotr.

Įtartinas objektas buvo aptiktas ankstų antradienio rytą. Vietos policija netrukus paskelbė, kad vienas asmuo, „įžengęs į ketvirtą dešimtį“, buvo sulaikytas, o dar šeši vietos gyventojai skubiai evakuoti.

Pareigūnai kol kas neatskleidė, koks objektas surastas, bet jį aptiko patys policininkai, vykdydami visai kitą operaciją. Tačiau pažymima, kad situacija akivaizdžiai rimta, nes nuspręsta iškviesti išminuotojus iš Oslo.

Apie 10 val. ryto vietos laiku paskelbta, kad išminuotojai darbą Pošgriūne baigė ir kad įtartinas objektas buvo nukenksmintas.

Atitverti buvo iš viso keturi pastatai, tarp jų – bažnyčia. Kuriame iš namų buvo įtartinas objektas, nepranešama.

Po teroro atakos Stokholme, kuri nusinešė 4 žmonių gyvybes, ir incidento Osle, kur buvo rastas sprogmuo, Norvegijoje sustiprintos saugumo priemonės. Gatvėse patruliuoja ginkluoti policininkai, be to, sekmadienį Norvegijos žvalgybos agentūra visoje šalyje padidino teroro grėsmės lygį.

Savadarbę bombą Oslo centre, kaip įtariama, padėjo 17-metis Rusijos pilietis, kuris buvo areštuotas.

Paauglio advokatai neigia informaciją, kad jis yra judėjimo „Islamo valstybė“ šalininkas, ir kalba apie „vaikišką išdaigą“.

Įtariamasis į Norvegiją atvyko dar 2010 metais kartu su šeima, kuri pasiprašė prieglobsčio. Vaikinas jau buvo žinomas šalies žvalgybai.

Šaltinis www.15min.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Pasaulyje

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...